Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja używam teraz kremu z filtrem 50+ z Vichy do cery mieszanej i tłustej i powiem że jestem zadowolona bo krem wchłania się całkowicie do matu, tworzy się taka jakby satynowa powłoczka. Na noc stosuje krem przywracający nawilżenie z Iwostinu (Purritin). Ja jestem zadowolona a mam cerę mieszaną.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Czemu stosujesz krem matujący do innej cery niż masz? Nie lepiej do Twojej?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Sama również szukam obecnie czegoś skutecznego do twarzy oraz matujacego. Doradzicie kosmetyki, które się u Was sprawdziły?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jeśli krem pod makijaż, lekki i matujący to mogę polecić ten krem z Perfecty -nie ma nic lepszego.Ja używam przy cerze tłustej i makijaż wytrzymuje cały dzień.

No i jeśli malujesz sie na co dzien, polecam postawic na dobry puder. Bardzo dobre działanie dają moim zdaniem przy takiej cerze pudry bambusowe oraz pudry ryżowe. Mają naturalne składy i jednoczesnie dobrze utrzymuja matowość na skórze. Na pewno wytrzymaja kilka godzin. https://lavandin.pl/pl/products/perfecta-no-problem-matujacy-krem-na-dzien-50ml-36821.html




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-15 10:42 przez marcy23.

Tak się składa, że ja niestety nie używam lecz uważam, że jak dobrze poszukacie to znajdziecie na pewno właściwy produkt. Korzystając właśnie z okazji polecam wam bardzo interesujący wpis https://togethermagazyn.pl/kremy-przeciwstarzeniowe-z-retinalem-poznaj-ich-dzialanie/ gdzie jak dla mnie świetnie opisano kremy przeciwstarzeniowe.

polecam matujący ze stars from the stars

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie kosmetyki warto kupic w USA