Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:20:49

Witam ;)
Mam do Was kochane pytanie.. Czy może mogłybyscie mi polecic jakis krem albo cokolwiek na zaczerwienioną twarz? Moja twarz zawsze jest czerwona, oczywiscie po umyciu czy wysiłku jest bardziej ale ja podpiełabym to juz pod odcienie bordowego. Mam z tym wielki problem, z którym walczę od 5 lat. Przez ten okres czasu leczyłam sie rózniez na trądzik, jednakże wypryski wyskakują mi sporadycznie, a lekarze uznawali że czerwona twarz to nie żaden problem. Teraz odstawiłam wszelakie leki (nie biorę od roku) i moja twarz zarówno pod kątem wyprysków jaki i kolorytu jest taka sama, jesli chodzi o diete to odżywiam sie bardzo zdrowo, możecie mi jakoś pomóc?
Z góry dziękuje za wszelkie rady ;)

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:26:46

może kosmetyczka zaproponuje Ci jakiś zabieg który zmniejszy rumień skóry.

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:30:09

Hmm, myślę, że powinnaś sięgnąć po preparaty dla skóry naczynkowej, czyli te, które zawierają m.in. rutynę, witaminę C, wyciąg z arniki czy kocanki włoskiej, a również alantoinę czy panthenol dla złagodzenia. Ciężko mi podać nazwy gotowych preparatów, gdyż sama robię sobie kosmetyki z półproduktów kosmetycznych, może dziewczyny powiedzą Ci coś więcej, a ja w tym czasie pomyszkuję po internetach i znajdę Ci coś wartego polecenia. ;)

PS: I jak powiedziała koleżanka wyżej, możesz skorzystać z usług kosmetycznych, na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 00:31 przez nameless_.

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:30:20

ja też często byłam zaczerwieniona, a po wysiłku i wf'ie w szkole wyglądałam jak burak... od kilku lat używam krem z pharmaceris na naczynka, kojąco wzmacniający i jest znacznie lepiej ;-) są jeszcze inne kremy z tej linii naczynkowej :)

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:35:33

Mam ten Sam problem i przetestowane kremy do cery naczynkowej I inne, zabiegi u dermatologa, lasery, kwasy I nic nie pomoglo wiec teraz licze na dobry podklad i korektor zielony

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:36:27

ja mam atopową skórę i jak się spocę na twarzy to jestem fioletowa. twarz piecze i tylko woda zmywam pot- pomaga i jakis dobry krem nakładam

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 00:45:09

Zaczerwienienie twarzy, może wynikać również z wielu chorób. Badałaś się?

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 01:18:21

SVR XERIAL 5, Physiogel,

Pomagają w 100%

Polecam, ponieważ sama miewam podobne problemy od czasu do czasu

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 17:23:57

Jeśli chodzi o badania to hormony, krew, mocz, kał-są prawidłowe..
tutaj link do mojej twarzy
https://imagizer.imageshack.us/v2/286x397q90/843/6irn.jpg

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 17:25:52

umyje twarz - burak
jakikolwiek wysilek - burak
wypije alkohol, nawet lyczek - burak

nie wiem co ci poradzic, bo sama sie z tym borykam

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 17:30:15

Cytat
Evans18
Zaczerwienienie twarzy, może wynikać również z wielu chorób. Badałaś się?

też bym uderzyła w tym kierunku... może masz np. problemy z ciśnieniem?

dziewczyny radzą kosmetyczkę ale ona na ciało nic nie poradzi- może zamknąć naczynka, wyciszyć rumień itp. ale autorka nie z tym się boryka!

czerwona twarz

20 kwi 2014 - 17:35:17

ciśnienie też jest okej, przez mieisąc codziennie o tej samej porze badałam i mam normalne, wątroba, nerki, jama brzuszna też, mam jeszcze jeden problem- w okolicach wątroby mam co jakis czas- nieregularnie uczucie kolki, jest to niemiłosierny ból, jednak żadne lekarz nie potrafi połączyc tych dwóch rzeczy ..
bardzo dziękuje Wam za odzew, może któraś miała podobny problem i sie z tego wyleczyła, proszę o porady :)

czerwona twarz

21 kwi 2014 - 00:25:54

A z sercem wszystko ok? Moja koleżanka ma problemy z sercem i też cały czas jest czerwona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem przeciwzmarszczkowy