Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:19:25

Hej dziewczyny.
Piszę z takim zapytaniem do Was, gdyż wiem, że na pewno pomożecie.

Posiadam troszkę kosmetyków których nie używam głównie są to produkty wypróbowane raz,dwa może na trzy razy. Produkty takie jak m.in : podkłady, pudry, róże, cienie, kredki, samoopalacze, kremy bb, bazy itp.

Produkty te są firm drogeryjnych typu astor, rimmel, wibo, maybelliene itp.

Zawsze gdy używam takich kosmetyków aplikuję je na pędzelek lub gąbeczkę czy inny aplikator, nigdy nie dotykam ich bezpośrednio palcami itp.
Są to produkty przydatne do użytku, po prostu mi nie odpowiadają albo działaniem albo kolorystycznie, np. podkłady to nietrafione kolory itd.

Czy wypada odsprzedać takie produkty ?
Domyślam się, że część z Was mnie obrzuci błotem że w ogóle wpadłam na taki pomysł, ale wynikł on z tego że po prostu szkoda mi to wyrzucać a nie chcę oddawać tego, bo tych rzeczy jest sporo i troszkę pieniędzy w to poszło :) Dodatkowo widziałam dużo takich ogłoszeń na tablicy i na fb, gdzie widziałam że są kobiety które kupują takie rzeczy bo np. nie stać ich żeby pójść i kupić podkład za 50 zł :) a tutaj dwa razy czy trzy razy "wyciśnięty" będzie mieć za 8-10 złotych :) No i jeszcze giełdy, ryneczki ...tam też spotkać można babeczki szperające w "niemieckich" kosmetykach prosto z "flohmarkt" (czy jakoś tak) :)


Polećcie co z tym zrobić ? Aukcja od złotówki na all ? Wystawić tutaj na szafie ?

Jeżeli coś doradzicie, to dziękuję bardzo :) Pozdrawiam ciepło :)

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:21:21

Oczywiście że wystaw ;)
Oczywiście że wystaw nawet tutaj na szafie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 14:21 przez kaskaa92.

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:23:35

Ja kiedyś zrobiłam pakę z kosmetyków do makijażu rożnych marek, wystawiłam na licytację od 1zł a poszły za 80zł! To samo zrobiłam z kosmetykami do pielęgnacji ciała, poszły za 90zł paka:)

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:24:33

sama jestem ciekawa , co posiadasz ;) wystaw ;)

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:25:36

Cytat
provehito_in_altum
sama jestem ciekawa , co posiadasz ;) wystaw ;)

tak jak i ja :D

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:26:42

wystawiaj :)
i daj link ;)

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:26:54

Pewnie, że wystaw :) co Ci szkodzi :) myślę, że dużo osób będzie chetnych na jakiś zestaw :)

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:34:27

brzmi jak reklama!


może ktoś by kupił, ja na pewno nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 14:35 przez corkachaosu.

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 14:39:41

Co do tekstu z reklamą : Nie jest to reklama - i właśnie dlatego nie wystawiłam tych rzeczy tutaj na zdjęciu i nie pisałam ceny - Wolałam dokładniej opisać jakie rzeczy mam, żeby przybliżyć nieco i zapytałam się co z tym zrobić. No ale zawsze znajdzie się ktoś kto lubi dołki kopać :) Dla Twoje wiadomości - NIE, NIE JEST TO REKLAMA, żadnych treści reklamujących nie umieściłam :) Jeżeli tylko orientujesz się kochana z czego reklama się składa :) Peace!

Ps. Dziękuję za rady :) Wystawię i zobaczymy co będzie się działo :) Jest tych produktów aż 40 sztuk :) Póki co, robię zdjęcia, ładnie obrabiam i robię w takim razie aukcję :)

Jestem wdzięczna :) Buziaki!

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 16:09:05

Cytat
adrienn


Dziękuję za rady :) Wystawię i zobaczymy co będzie się działo :) Jest tych produktów aż 40 sztuk :) Póki co, robię zdjęcia, ładnie obrabiam i robię w takim razie aukcję :)

Jestem wdzięczna :) Buziaki!


Daj linka na priv :)chętnie zobaczę!

Czy wypada sprzedać?

14 kwi 2014 - 16:14:00

z tego, co zauważyłam, to sporo dziewczyn wystawia na swojej szafie kosmetyki do sprzedaży, więc warto spróbować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vichy za 10pln