Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:10:57

W sobotę mam zamiar zrobić keratynowe prostowanie włosów przy pomocy Encanto. Właśnie dopadł mnie szereg wątpliwości. Mam włosy proste jak druty, ale suche do tego stopnia, że miejscami zbijają się w takie małe dredy:). Żadna odżywka sobie z tym już nie radzi, pomyślałam, że keratyna da efekt śliskich i bardziej lejących włosów. Niestety moje włoski są też bardzo liche i cieniutkie, obawiam się strasznego efektu przylizania i totalnej utraty objętości, zastanawiam się czy nie będę miała kilku włosków na krzyż po tym zabiegu. Macie z nim doświadczenie? znacie ten zabieg?

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:17:01

Dam Ci znać w sobotę po południu, bo sama idę do fryzjera rano sobie zafundować keratynowe prostowanie :)

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:18:39

moja znajoma robi ten zabieg co kilka miesięcy..włosy ma mega!!!! ale ona robi w salone fryzjerskiem. podobno są różne rodzaje keratyny i trzeba uważać bo nie wszystkie są dobre. ja bym bała sama wykonać taki zabieg. ja np mam włosy falowane i myslalam o tym zabiegu ale zniechecają mnie te proste wlosy po. a okazalo sie ze dla posiadaczek kręconych i falowanych włosów też jest specjalna keratyna. nie chce mi się wierzyć ze żadna odzywka nie dała sobie rady z suchymi włosami. czego próbowałas?

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:20:11

robiłam taki zabieg u fryzjera, przez kilka dni była masakra bo nie mogłam włosów myć czesać spinać i dotykać a były posmarowane i tłuste. Potem miałam fajne włosy przez jakiśczas a też mam cienkie i rzedkie

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:31:23

Cytat
Betina73
robiłam taki zabieg u fryzjera, przez kilka dni była masakra bo nie mogłam włosów myć czesać spinać i dotykać a były posmarowane i tłuste. Potem miałam fajne włosy przez jakiśczas a też mam cienkie i rzedkie

I nie wydawały się dwa razy cieńsze niż przed?
Czy przez te 3 dni po zabiegu wchodzi w grę użycie suchego szamponu? Może to nic wielkiego, ale mnie przeraża wyjście między ludzi bez umytych włosów, mam cienkie i po nocy wygląda to naprawdę źle...
A odżywek/masek próbowałam wszystkich. Od Kerastase po każdą inną odmianę L'oreal, Alfaparf....głównie fryzjerskie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 21:34 przez asik6.

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:37:47

przez te trzy dni nie możesz z nimi robić nic oprócz wyprostowania prostownica po nocy. Są tak tłuste że nie da się wyjść z domu, na drugi dzień rano się odważyłam wyjść potem już nie. Zabieg robiłąm w piątek, w poniedziałek miałąm urlop bo nie poszłabym tak do pracy. Włosy po się ładnie układają, nie puszą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 21:39 przez Betina73.

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:41:28

Keartynowe prostowanie jest zabiegiem bardziej regenerującym niż prostującym, jeżeli masz bardzo zniszczone włoski nie spodziewaj się mocnego efektu śliskich włosów, będą one jedynie w lepszym stanie. Może to spowodować zmniejszenie objętości. Jeżeli masz jakieś pytania to możesz pisać na priv :)

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:42:25

o kurcze to rzeczywiście chyba tylko Cie keratyna poratuje. miałam Ci wałasnie proponować coś z Kerastase ;) a ja widziałam moja znajomą dzień po keratynie i wtedy się zachwycałam jej włosami...wcale na jakieś tłuste nie wyglądały. ona ma włosy do wcięcia w talii i wydaje na to takie pieniądze że lepiej nie mówić :P z ciekawości ile kosztuje taki zestaw domowy?

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:43:21

Za produkt jednorazowy 60 zł.:)

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:46:20

u fryzjera ok 300zł

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:49:40

Ja robiłam przedwczoraj, na razie jestem średnio zadowolona :( włosy są strasznie przyklapnięte, mimo że koleżanka mi robiła aż ok. 5 cm od skóry glowy...

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:54:04

zależy jak długie włosy...moje by z 700zł kosztowały... dlatego fajna sprawa samemu ale słyszałam że do tego musi być odpowiednia temperatura prostownicy i ogólnie trzeba sie znać + jakość keratyny ma znaczenie. potrzebowałabym jakaś osobe do pomocy najlepiej taką która się zna.

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 21:55:01

na fryzjera szkoda kasy:) samemu można sobie zrobić tan zabieg:) ja robię przeważnie dwa razy do roku i zawsze wychodzi idealnie

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 22:05:43

Wszystko przemawia za, jedynie przeraża mnie ta utrata objętości:/

Keratynowe prostowanie włosów

27 mar 2014 - 22:10:59

Cytat
asik6
Wszystko przemawia za, jedynie przeraża mnie ta utrata objętości:/
możesz nałożyć preparat od połowy długości wtedy nie będą przylizane a końce będą proste:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

purifying black mask