Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:32:36

Hej!
Zastanawiam się nad lekkim (2 tony) wybieleniem zębów. Zauważyłam na All paski firmy Crest. Czy któraś z was może je stosowała i może podzielić się opinią? Czy może umiecie polecić coś innego? ;)

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:36:41

ja używałam. efekt wybielenia genialny! ale szkliwo? przy gryzieniu ciastka zęby się krusza

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:37:38

a przez ile je stosowałaś?

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:38:17

ja uzywalam i sa napawde swietne ! miałam kuracje tygodniowa i wybielila znacznie a 2 tygodniowa teraz planuje żeby wybielić jeszcze bardzije :)

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:38:25

Ja używałam White Strips Blend-a-med i extra efekt, niestety wycofali je ze względu na to, że zawierały składnik, którego używają profesjonaliści dlatego pewnie dawały efekt. Stąd za dużo by musieli zapłacić za umożliwienie (licencję czy coś) żeby go używali i wycofali te paski - było nie opłacalne.

Jeśli okazałoby się że w tych paskach, o których piszesz jest ten składnik to możliwe że byłyby równie skuteczne :)

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:38:59

Cytat
angiek
ja używałam. efekt wybielenia genialny! ale szkliwo? przy gryzieniu ciastka zęby się krusza

serio? To co Ci się stało :o ja uzywalam i wszystko jest w poarzadku

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:41:15

dla mnie 3 dni by wystarczyło- mam nadzieję, że po takim czasie szkliwo nie ucierpi

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:46:23

kilka razy robiłam tygodniową kurację i efekt genialny.

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:48:08

ja wybielałam:) Super zęby naprawde bielutkie. Miałam prawie tak białe zęby jak moja koleżanka, która wybieliła u dentysty:D Używałam je już 3 razy raz w roku, chociaz pisze ze mozna co pół. Owszem zęby przez jakis czas nadwrażliwe, ale szybko przechodzi i nic się nie kruszy...Polecam! Z tym ze cena hmm;/ Teraz niedawno jak patrzyłam to mało ich jest na allegro i ceny wysokie, ja je kupowałam za 25zł z przesyłka kuracje 7dniową i taka mi spokojnie wystarczyła, ale teraz taka kuracja 2 razy tyle i sie wstrzymałam.

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:50:42

ja używałam przez 2 tygodnie i moim zdaniem szkoda zębów. Efekt był wow, miałam śliczne białe ząbki, ale bardzo krótko, może z 2 tygodnie było coś widać,a szkliwo mocno uszkodzone, przy stosowaniu jak i jakiś czas po nim borykałam się z nadwrażliwością.

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:54:20

Cytat
martyrusia
ja używałam przez 2 tygodnie i moim zdaniem szkoda zębów. Efekt był wow, miałam śliczne białe ząbki, ale bardzo krótko, może z 2 tygodnie było coś widać,a szkliwo mocno uszkodzone, przy stosowaniu jak i jakiś czas po nim borykałam się z nadwrażliwością.
Dziwne u mnie efekt trzymał się rok, a nawet dłuzej. Może pijesz dużo kawy herbaty wina. Ja niby pije duzo, a efekt był długo. Po jakimś czasie może troszkę mniej, ale nadal białe. Nie wybielalam ich juz 2,5 roku, a nadal białe mam.

Paski Crest

19 mar 2014 - 17:54:40

Cytat
MoniakV
Ja używałam White Strips Blend-a-med i extra efekt, niestety wycofali je ze względu na to, że zawierały składnik, którego używają profesjonaliści dlatego pewnie dawały efekt. Stąd za dużo by musieli zapłacić za umożliwienie (licencję czy coś) żeby go używali i wycofali te paski - było nie opłacalne.

Jeśli okazałoby się że w tych paskach, o których piszesz jest ten składnik to możliwe że byłyby równie skuteczne :)

Naprawdę? :(

Kurcze też je stosowałam z 2 lata temu i właśnie przymierzyłam się żeby powtórzyć kurację

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Paski Crest

24 mar 2014 - 15:42:55

chętnie się dowiem .;p

Paski Crest

24 mar 2014 - 15:54:48

Skończyłam właśnie używać pasków crest supreme - kuracja tygodniowa, rano i wieczorem, efekt jest powalający, zęby są rzeczywiście bardzo białe, ale trzeba być gotowym na sporą nadwrażliwość podczas używania (przynajmniej na mnie tak działały) Ratowałam się pastą sensodyne i robiłam przerwy w nakładaniu pasków, np. jednodniowe, kiedy już za bardzo bolało, ale teraz jest już ok ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rossmann - perfumy