Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fryzjerka poradzila mi ze jesli chce odzwyczaic wlosy od ich codziennego mycia uzywac co 2 dzien suchy szampon.. ale nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem... czy suchy szampon niszczy wlosy?

Ja używam suchego szamponu od roku i nie zniszczył mi włosów

Nie niszczy, ale ja nie wyobrażam sobie go jako zamiennik mycia. Rozumiem długa podróż czy spartańskie warunki w środku dżungli, ale i tak uważam to za coś obrzydliwego ;(

nie wiem jak to działa ale słyszałam ze po nim robi sie łupież...

Nie niszczy, warto spróbować.

a który suchy szampon jest dla Waszym zdaniem najlepszy?

Też zastanawiam się nad zakupem, ale kompletnie nie wiem który wybrać

raz na jakis czas to mozna stosowac , swietny sposób jesli sie nie chce , albo nie ma sie warunków do umycia włosów normalnym szmponem , ale stosowac co 2 dzien to wydaje mi sie przesada , lepiej kupic delikatny szampon do codziennego mycia , taki zwykły najzwyklejszy jest najlepszy i myc jesli jest taka potrzeba

sprawdz na allegro te z batiste pieknie pachna

I nabawić się niewiadomo czego?
Fajna ta fryzjerka...

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

ja miałam te z batiste - pięknie pachną i nic po za tym nie robi prócz tego, że wydawało mi się że jeszcze bardziej sprawiał iż włosy wyglądają na posklejane a nie na odświeżone.. ale to tylko moje spostrzeżenie. Nie wyobrażam sobie codziennie nie umyć włosów.

a co uważącie o suchych szamponach z syoss?

nie chodzi o zamiennik mycia czy o to zeby stosowac regularnie, chodzi o to zeby przez jakis czas stosowac dopoki wlosy nie odzwyczaja sie od mycia codziennie i nie beda wygladaly na tluste, tylko nie wiem czy w taki sposob wlosy sie odzwyczaja a skora glowy bedzie wytwarzac mniej łoju..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-16 14:24 przez RubyGloom.

Cytat
MartynaBe
a co uważącie o suchych szamponach z syoss?

Ja używałam. Nie mam porównania z innymi, ale włosy po suchym szamponie z Syoss wyglądały naprawdę dobrze. :)

Możesz wysuszyć w ten sposób skórę głowy i np. nabawić się łupieżu.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Z suchymi szamponami mam raczej nieprzyjemne doświadczenia. Mają duszące zapachy i obciążają moje delikatne włosy. Znalazłam jednak taki, który mi odpowiada - jest to suchy szampon od klorane z mleczkiem owsa. Ma ładny zapach, a po użyciu go włosy są świeże i dobrze się układają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drożdże a włosy