Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 12:55:19

to nie krem a oliwka ale polecam bio oil do twarzy również

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:09:00

a jak oliwka czy oleje nie dają rady ???

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:18:14

Dla skóry bardziej wymagającej polecam IWOSTIN kremy na bazie wody termialnej oraz firmę DERMEDIC. Inwestuj oczywiście w kremy z filtrem, pamiętaj, że zbliża się coraz więcej dni słonecznych.

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:20:54

Sanoflore, naturalny i dobrze nawilża, ale kosztuje ok. 40 zł

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:22:33

Cytat
rybka3
Może spróbuje tego Cataphilu
Właśnie zaczęłam go stosować - podkradam mojej maleńkiej córeczce :P Skoro można stosować od 1 dnia życia to musi być delikatny :) Poleciała mi ją dermatolog.
Jestem w szoku, bo on rzeczywiście nawilża. Ciąża i karmienie spowodowały, że moja skóra zrobiła się strasznie sucha, po paru użyciach mam wrażenie że poprawił się jej stan.

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:22:42

BIO OIL jest inny niż zwykłe oliwki, poprawia wygląd skóry, nawilża i wyrównuje koloryt. Poczytaj trochę o efektach tego cuda . Nie kupuj w aptece bo są drogie, na allegro o wiele taniej. WARTO

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:27:11

Ja używam physiogel. Jest super nawilżający. Koszt to 45 zł, ale stan mojej skóry się bardzo poprawił. Nawet znajomi zauważyli :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-17 13:31 przez perelkaaaaa.

Jakie kremy apteczne polecacie?

17 mar 2014 - 13:30:05

Bez wyjątku alantan dermoline lekki krem niebieskie opakowanie cena 7-8 zł świetnie nawilża skórę, u mnie po katrze mega czerwony nos w 3 dni zregenerował, nadaje się idealnie dla dzieci również.



Jakie kremy apteczne polecacie?

18 mar 2014 - 15:41:20

Bardzo dziękuje , cetaphil zakupie i nad bio oilem sie zastanowie :)

Jakie kremy apteczne polecacie?

18 mar 2014 - 15:52:39

Cytat
rybka3
Bardzo dziękuje , cetaphil zakupie i nad bio oilem sie zastanowie :)
Cetaphil polecam jak najbardziej nalepiej razem z emulsją micelarną do mycia twarzy:) Mi cetaphil poleciła kosmetyka po zabiegu kwasami i nawet nie zauwazyłam łuszczenia się skóry tak nawilżał. świetnie zabezpiecza skóre:) Teraz tylko cetaphilu używam:)

Jakie kremy apteczne polecacie?

19 cze 2015 - 21:46:44

Apteczny krem! tylko BEMA nawilżający - serdecznie polecam-
Nie zawierają syntetycznych substancji barwiących i zapachowych,
ani sztucznych konserwantów i stabilizatorów.

Możesz kupić taniej w sklepie satcjonarnym w Krakowie albo w aptece w Dąbrowie Górniczej - ceny są dosyć wysokie - jak na jakość wydają być się naprawdę rozsądne
Mnie ten krem poleciła znajoma i jak go użyjesz naprawdę zostaniesz z nim już na zawsze ;-)

Taniej kosmetyk można kupić w sklepie internetowym ekozuzu.pl

Jakie kremy apteczne polecacie?

14 cze 2023 - 14:50:06

Możesz porównać właściwości kremu do skóry wrażliwej i trądzikowej przez https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32808691-3h-krem-do-cery-tradzikowej-50-ml-cbd-5905108710330.html. To w pełni naturalny, produkcji polskiej specyfik pasujący do prowadzenia domowej terapii dermatologicznej. Umożliwia leczenie zaczerwienienia potrądzikowego, o czym też mówi wiele recenzji. W razie czego masz 14 dni na zwrot. Gdyby ktoś chciał to po wpisaniu kodu 3HRABAT dostajecie 20% rabat, ważny do końca sierpnia ;)

Jakie kremy apteczne polecacie?

03 wrz 2023 - 11:18:56

Mi się sprawdza zwykły nagietkowy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

avene czy pharmaceris?