Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 08:43:17

hej:) Moja cera jest daleka od ideału. Aktualnie leczę wielkie gule podskórne maściami od dermatologa. Jest poprawa, choć ciągle zdarzają się niespodzianki w postaci nowego gula. Tak czy inaczej niestety zostają mi przebarwienia. Dużo przebarwień. Chciałabym coś z tym zrobić, tzn. nie tylko z przebarwieniami ale z zaskórnikami itp. Znalazłam w internecie stronę Jadwigi. Naczytałam się o tych kosmetykach dużo pozytywnych opinii. Niestety są dosyć drogie dlatego chciałabym najpierw poznać waszą opinie na ich temat (jeśli ktoś stosował). Które konkretnie kosmetyki wybrać? Jak działają? Czy efekty są zadowalające? I jeszcze jedno... czy wie ktoś może gdzie w Katowicach, Chorzowie bądź Siemianowicach Śląskich jest kosmetyczka, która wykonuje zabiegi na tych właśnie kosmetykach (i ile te zabiegi kosztują?)? np. Polski Peeling Ziołowy Jadwiga. Szczerze mówiąc wykonać taki zabieg u kosmetyczki byłoby łatwiej, bo kupując samemu kosmetyki boje się, że nie dam rady bo trochę to skomplikowane ;P
Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże :)

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 09:09:30

Nigdy nie używałam kosmetyków tej firmy, jednak na podskórne gule mogę polecić Ci krem Avene Triacneal i po tygodniowej kuracji powinny wszystkie gule zejść.
Ale zapomniałam dodać że ten krem bardzo wysusza skórę, ale krem Avene cicalfate wszystko ładnie nawilży i co najważniejsze wszelkie przebarwienia znikną!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-15 09:10 przez nefretiti.

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 09:13:13

nie znam tych kosmetyków- wrecz pierwsze slysze ze takie istnieja :)

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 11:54:08

może jednak znajdzie się ktoś kto ich używał? a kremami Avene muszę się też zainteresować, dzięki nefretiti !:)

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 11:57:28

ja mialam takie jakby kulki pod skora na czole,brałam IZOTEK- mam idelana szkore,maluje sie tylko zeby wyrownac koloryt;)

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 12:00:50

nie znam tych kosmetyków niestety, ale ciwekawa jestem jak rzeczywiście działają

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 15:15:30

szkoda, że nikt nie zna i nie używał :(

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 15:24:03

Polecam przeciwtrądzikową papkę do twarzy tej firmy. koszt niewielki na allu, a wystarcza na długo. przy okazji zaznaczam, że nie mam aż takiego problemu jak Ty, ale mimo wszystko polecam wypróbować, poleciła mi ten produkt kosmetyczka, gdy kiedyś poszłam na jakiś zabieg na twarz

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

15 mar 2014 - 15:32:28

Słyszałam o nich, ale nie używałam. Wiem, że bardzo dobrze działa zielona glinka, np. z firmy Dermaglin.

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

19 mar 2014 - 23:23:33

Miałam krem nawilżający ale go nie lubiłam bo się rolował na twarzy i poza tym nic więcej nie robił.

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

19 mar 2014 - 23:28:26

Wiecie skad sie biora te wasze pryszcze? Stad jak nie potraficie zadbać o cere... Wystarczy zwykłe oczyszczajace mydlo, jakis krem nawilzajacy szybko wchlaniajacy i peeleng co jakis czas... ale wy kombinujecie uzywacie milion przeroznych kosmetykow, antybiotykow i nie wiadomo co jeszcze. Najlepiej wszystkiego naraz no nie?
I pozniej macie bombe pryszczową:P Drażnicie tylko skórę... MINIMALIZM I PROSTOTA PRZEDE WSZYSTKIM.
No i dieta tez ma duze znacznie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 23:31 przez MyFlow.

Naturalne kosmetyki JADWIGA !!!

19 cze 2015 - 21:40:08

Nie znam marki o którą pytałaś, ale z czystym sercem i sumieniem polecam oto właśnie : BEMA NATURALNE KOSMETYKI,
Sprawdzić powinnaś i przekonać się - http://ekozuzu.pl/
Używam kremu od miesiąca ( nawilżający) i moja skóra jest naprawdę lepsza w, na czole mam lekkie przebarwienia- ale na nie stosuje ten kremik przeciw przebarwieniom i naprawdę działa.
polecam
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie kremy apteczne polecacie?