Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 maj 2016 - 10:44:23

Ja zawsze próbowałam używać profesjonalnych kosmetyków, coś się zawsze po znajomości od fryzjerki załatwiło.
Aczkolwiek już tak nie kombinuje i jak już to kupuje albo przez mybelle.pl albo od razu u producenta danego specyfiku. Tak jak ostatnio załatwiłam sobie Volume Hair Plus do zagęszczania włosów: <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-15 12:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

12 lip 2016 - 00:42:17

Ja stosuję poleconą przez moja zaufaną fryzjerkę maskę mila. Zamawiam przez internet <moderacja-spam> i nie musze latać po hurtowniach i szukać. A co do maski to jestem zadowolona bardzo. Do tej pory żadna maska nie nadała mi tak miekkiego efektu włosów i nie odbudowała końcówek. Polecam gorąco spróbować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-15 12:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

25 wrz 2016 - 22:26:18

Moja znajoma właśnie też zamawia z tej strony profesjonalne kosmetyki fryzjerskie [moderacja- reklama] Z tego co mówiła to ma po tych kosmetykach bardzo fajny efekt, ona też używa masek właśnie i jest bardzo zadowolona. Może pooglądaj sobie a coś dla siebie na pewno znajdziesz :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 08:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

26 wrz 2016 - 18:57:35

Ja kupuję u swojej fryzjerki. Jestem stałą klientką, więc mam na nie sporą zniżkę. :)

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

27 kwi 2017 - 23:48:00

Moje najnowsze odkrycie to kosmetyki Waterclouds oczko pierwszy raz pokazał mi je fryzjer, potem kupilam sobie sama. Mam suchy szampon, odzywke i szampon do włosów zniszczonych oraz slona mgielke w sprayu - wszystko jest hitem ! Przymierzam sie teraz do kupna nawilzajacej maski serce a to i tak na pewno nie bedzie ostatni zakup. Wszystkie kosmetyki sa z naturalnych skladnikow i naprawde super dzialaja na wlosy - ja musze uzywac naturalnych, poniewaz kiedy maja w skladzie silikony to moje cieniutkie wloski natychmiast sie elektryzuja :( Polecam zajrzec na stronke internetowa, sama pewnie niedlugo znowu sie bede przymierzac do zakupow

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

12 maj 2017 - 18:49:33

ja używam kosmetyków Kallos i olejków arganowych Mila bo takie właśnie kosmetyki poleciła mi fryzjerka.

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

04 paź 2022 - 08:29:53

Swoje propozycje ma także Chantal przez serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-
profesjonalne/prosalon-professional/. Typowo dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy, szampony, odżywki bez spłukiwania, woda lamelarna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze najlepsze podkłady i korektory