Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

zawsze mozesz zamówić bezpośrednio z hurtowni... <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Drogeria Horex ma duży wybór kosmetyków zarówno do pielęgnacj jak i kosmetyków kolorowych. Ale mają też środku czystości. Ostatnio widziałam, że mieli też dużą wyprzedaż na kosmetyki. Zobacz, bo może coś dla siebie znajdziesz. Zresztą drogerii online obecnie jest naprawdę dużo.

Dużo nowości znajdziesz na <moderacja-spam> . Można nawet wziąć udział w darmowych testach kosmetyków :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:42 przez moderator.

Hej

Sporo kosmetyków dostaniesz na tej stronce...

<moderacja-spam>

Sklepik bardzo szybko się rozwija, a ze wględu że dopiero zaczynają to oferują niskie ceny żeby przyciągnąć klientów..

gorąco polecam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:43 przez moderator.

A moze po prostu internetowy sklep Hebe?

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Wszystko zależy jakich szukasz kosmetyków. Jedne oferują jedno, inne drugie kosmetyki. Ostatnio coraz bardziej popularne sa kosmetyki ajatyckie to takie przykładowo dostaniesz w <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:43 przez moderator.

Zdecydowanie, jeżeli potrzebujesz kosmetyków naturalnych, w pełni wegańskich i świeżych to odsyłam Cię do sklepu Trawiaste, są bezkonkurencyjni jeżeli chodzi o skład. Sprobujcie. <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:43 przez moderator.

Zdeydowanie, dla mne bezkonkurencyjne jest Notino, mają tam dosłownie wszystko, ostatnio wprowadzili nawet artykuły higiniczne i chemię więc można przy okazji kupna kosmetyków posrzątać mieszkanie :D super na czas pandemii.

ja mega polecam hebe, darmowa dostawa od 15 zł, często są promocje i mają bardzo dużo fajnych marek ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Garisell - opinie