Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam cocolita.pl

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

ja kupuje w manufakturze kosmetycznej, ostatnio zamówiłam glinkę czerwona <moderacja-spam> - tanio 16zl chyba uzależniłam się od tych eko kosmetyków są świetne :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:39 przez moderator.

ja najczęściej kupuje na <moderacja-spam>, głównie ze względu na to, że mam słabość do marki Makeup Revolution, a u nich ciągle znajduję jakieś nowości.. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:40 przez moderator.

Cytat
wiooola88
ja najczęściej kupuje na <moderacja-spam>, głównie ze względu na to, że mam słabość do marki Makeup Revolution, a u nich ciągle znajduję jakieś nowości.. :)
też mam problem z nowościami w Makeup Revolution w topdrogerii.. niby nic nie jest mi potrzebne, a zawsze coś się znajdzie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:40 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 1/5

polecam
kosmetykizameryki,
cocolita (błyskawiczna wysyłka!)
ezebra

www.ladymakeup.pl :)

A słyszałyście o <moderacja-spam> Jakiś czas temu usłyszałam o tej marce od koleżanki, która od kilku lat gustuje w ich kosmetykach. Na stronie wyczytałam że w Polsce są już od ponad dziesięciu lat. Zamierzam zrobić sobie jakieś zamówienie niebawem od nich. Mają bardzo bogatą ofertę kosmetyków z tego co przeglądam, kusi mnie bardzo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Ja kupuję często lakiery właśnie z tej firmy i cena jest ok w stosunku do jakości. Ja moge polecić drogerie internetową: <moderacja-spam> ufam jej bo jest tez jej odpowiednik w formie tradycyjnego sklepu, który każdy pewnie zna:) Przynajmniej nie boję się, że jest to jakiś "twór widmo"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:41 przez moderator.

ja polecam pomadki z strony <moderacja-spam> , można wybrać to co sie lubi , za rozsądną cenę , wysyłka na prawdę szybka!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:42 przez moderator.

Kupuję w hurtowni kosmetycznej corio, ceny przyzwoite i szybka wysyłka

W internecie jest rzeczywiście taniej i bardzo często w taki sposób robię zakupy.

Fajnie, że polecacie te sprawdzone sklepy!

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Ja korzystam często ze strony ezebra - mają tam tańsze kosmetyki do makijażu, czasem różnica jest bardzo duża w porówaniu z drogeriami. Jeszcze na iperfumy można upolować fajne promocje

Jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów lub naturalne do twarzy to sklep Bellita

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Ezebra - niezłe promocje ale kupuję tam jedynie jeśli nie potrzebuję kosmetyków na teraz bo wiem,ze zwykle trzeba w sklepie trochę dłuzej na nie poczekać
[rl=https://darmarsklep.pl/]Darmarsklep[/url] - jeden z ulubionych, ekspresowa dostawa, polecam szczególnie ich kolorówkę.
Kontigo - mają dobre okresowe promocje na kosmetyki do pielęgnacji własne
Pigment - przy zamówieniu mozna liczyc na smaczne cukiereczki, moze nic nie znaczący detal ale jednak miło się robi :)
No i ecospa, dobre ceny półproduktów kosmetycznych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-17 09:38 przez mmass.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

All about AVON