Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny może któraś z was może mi polecić jakieś fajne sklepy online z kosmetykami? Takie które mają spory asortyment kosmetyków (głównie do makijazu) takich znanych marek, ktore mozna kupic taniej niz w drogeriach ?
Wiem, ze mnóstwo tego w google ale szukam czegoś sprawdzonego, a na roznego typu forach same reklamy z zaproszeniami od ludzi promujących swoje stronki :/
Dodam że kosmetykizameryki odpadaja, juz sie najaralam na ten sklep ale strasznie przebrane maja kosmetyki, glownie jezeli chodzi o wybor kolorystyczny :(

ekobieca.pl
cocolita.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-02 00:12 przez piekna_ad.

dziekuje zaraz tam zajrze :) moze ktos jeszcze?

nocanka.pl :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-02 00:29 przez Agusiek_92.

kosmetykizameryki.pl

sprawdź www.drogeria-arnika.pl

Sporo markowych kosmetyków i duży wybór,niskie ceny. Na allegro kosmetyki_ck

Gdybyś szukała kosmetyków do pielęgnacji, to polecam supplite. Mają fajne szampony i maski do włosów :)

mintishop.pl
puderek.com.pl

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam zapoznać się z najnowszym katalogiem Oriflame:
<moderacja-spam> - mają tam obecnie wiele fajnych promocji, z których zresztą sama ostatnio skorzystałam.
Często zamawiam zresztą u nich kosmetyki. Jestem zdania,ze mają naprawdę ciekawe i dobrej jakości produkty tak więc zawsze byłam zadowolona.
Na pewno macie w swojej okolicy jakąś konsultantkę. ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:36 przez moderator.

Jasne, że mogę ;) Tutaj kosmetyki znanych marek i kosmetyki kolorowe. Szczególnie polecę maseczki i balsamy BingoSpa i podklady Revlon :) <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:36 przez moderator.

Wejdź sobie na: <moderacja-spam> - mają sporo fajnych kosmetyków!
Poza tym <moderacja-spam> znajdziesz kupony rabatowe, więc będziesz mogła kupić taniej :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:37 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

ja kupuję zawsze na <moderacja-spam> mają kosmetyki bardzo dobrej jakości, a najbardziej lubię korzystać z oryginalnych kremów bb, które u nich są dostępne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:37 przez moderator.

właśnie znalazłam promocję na agito.pl - dają 20% rabatu na podkłady MaxFactor <moderacja-spam>

czy któraś kupowała już kosmetyki w agito? bo jak mają np. wszystko stare, to ja się w to nie pakuję
dajcie znać!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:37 przez moderator.

Sprawdź stronę bellemonde.pl
Mają w swojej ofercie masę dobrych produktów. Jeśli chodzi Ci o kosmetyki do makijażu, to znajdziesz tam szeroki wachlarz produktów między innymi marki Revlon.
Sprawdzone, polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOWOŚĆ NA RYNKU HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST