Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:14:17

Pomocy ! Po dłuższym czasie stosowania antykoncepcji, zauważyłam, że włoski na moich rękach stały się bardziej widoczne. Tak jakby dłuższe i ciemniejsze. Do tego zauważyłam ciemny meszek na podbrzuszu. Idiotka próbowałam to kilka razy zgolić, ale teraz jest to bardziej widoczne. Ma ktoś rady, jak się tego pozbyć? Poza goleniem i woskiem najlepiej. Istnieje jakiś krem na całkowite wypalanie cebulek,czy coś? Ile trwa taka kuracja i czy jest skuteczna "na 5 minut", czy na dłuższy czas?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:17:20

obawiam się, że zostaje depilator

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:18:32

rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:22:17

Cytat
nicolenkaa
rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.


Stosuje ponad 2 lata. Też bym w to nie wierzyła, ale widzę na własnym przykładzie ;/ Wkurza mnie to, bo są cholernie widoczne. Czytałam o wodzie, ale piszą, że robią się odbarwienia na skórze. Chciałabym pozbyć się ich bezpowrotnie, ale to chyba nie jest możliwe ...

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:22:33

Widocznie masz źle dobrane tabletki. Sama nie biorę, ale wiem, ze wszelkie skutki uboczne jak tycie, złe samopoczucie, brak ochoty na seks, niechciane włosy itp nie powinny występować przy dobrze dobranych tabletkach. Jesli nie przeszłaś szeregu badań to no tak to wygląda nie wystarczy jedno czy 2 badania to jest kilka. Lepiej idz do gina niech Ci zmieni tabletki, ale tez niekoniecznie musi to byc od tabletek. Często jest tak ze w okresie zimowym włoski ciemnieją i mogą byc bardziej widoczne, a w lecie nawet wcale niewidoczne. I nie gol ich bo to tylko gorzej! depilacja woskiem jedynie, albo laserowa.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:25:08

Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.


Stosuje ponad 2 lata. Też bym w to nie wierzyła, ale widzę na własnym przykładzie ;/ Wkurza mnie to, bo są cholernie widoczne. Czytałam o wodzie, ale piszą, że robią się odbarwienia na skórze. Chciałabym pozbyć się ich bezpowrotnie, ale to chyba nie jest możliwe ...

mnie nigdy nie odbarwiła, ale nawet jeśli to chyba lepsza odbarwiona skóra na 2 czy 3 dni, i spokój z włoskami. Jak zaczniesz je depilować to róznie może się skonczyć. Mogą sie osłabić ale i wydłużyć. Wtedy będziesz juz musiała to robić cały czas albo je polubić. Spróbuj wody utlenionej i ewentualnie spróbuj je ścierać delikatnie.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:26:58

Cytat
nicolenkaa
Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.


Stosuje ponad 2 lata. Też bym w to nie wierzyła, ale widzę na własnym przykładzie ;/ Wkurza mnie to, bo są cholernie widoczne. Czytałam o wodzie, ale piszą, że robią się odbarwienia na skórze. Chciałabym pozbyć się ich bezpowrotnie, ale to chyba nie jest możliwe ...

mnie nigdy nie odbarwiła, ale nawet jeśli to chyba lepsza odbarwiona skóra na 2 czy 3 dni, i spokój z włoskami. Jak zaczniesz je depilować to róznie może się skonczyć. Mogą sie osłabić ale i wydłużyć. Wtedy będziesz juz musiała to robić cały czas albo je polubić. Spróbuj wody utlenionej i ewentualnie spróbuj je ścierać delikatnie.




Okk, spróbuję ; ) A na jak długo miałaś z tym spokój? Żadnych skutków ubocznych ?
Cytat
Magduss
Widocznie masz źle dobrane tabletki. Sama nie biorę, ale wiem, ze wszelkie skutki uboczne jak tycie, złe samopoczucie, brak ochoty na seks, niechciane włosy itp nie powinny występować przy dobrze dobranych tabletkach. Jesli nie przeszłaś szeregu badań to no tak to wygląda nie wystarczy jedno czy 2 badania to jest kilka. Lepiej idz do gina niech Ci zmieni tabletki, ale tez niekoniecznie musi to byc od tabletek. Często jest tak ze w okresie zimowym włoski ciemnieją i mogą byc bardziej widoczne, a w lecie nawet wcale niewidoczne. I nie gol ich bo to tylko gorzej! depilacja woskiem jedynie, albo laserowa.



Zabiegi odpadają. Tabletek już nie biorę, a to nie znika. Nigdy nie miałam takiego czegoś, nawet na zimę. Mam je od ponad roku i nic się nie zmienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:27 przez bronhildax3.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:29:03

Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.


Stosuje ponad 2 lata. Też bym w to nie wierzyła, ale widzę na własnym przykładzie ;/ Wkurza mnie to, bo są cholernie widoczne. Czytałam o wodzie, ale piszą, że robią się odbarwienia na skórze. Chciałabym pozbyć się ich bezpowrotnie, ale to chyba nie jest możliwe ...

mnie nigdy nie odbarwiła, ale nawet jeśli to chyba lepsza odbarwiona skóra na 2 czy 3 dni, i spokój z włoskami. Jak zaczniesz je depilować to róznie może się skonczyć. Mogą sie osłabić ale i wydłużyć. Wtedy będziesz juz musiała to robić cały czas albo je polubić. Spróbuj wody utlenionej i ewentualnie spróbuj je ścierać delikatnie.




Okk, spróbuję ; ) A na jak długo miałaś z tym spokój? Żadnych skutków ubocznych ?

skutków ubocznych czego? Wody utlenionej? Masz nią polać skórę a nie pić :D od wody ultnionej nie ma skuktów ubocznych, chyba że bardzo ci będzie przeszkadzac chwilę po użyciu może lekkie podrażnienie czy wysuszenie. Chociaż mnie się to nigdy nie przytrafiło. Gdyby woda słabo działała, możesz spróbować polać włoski wodą i wtedy owinąć czymś.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:30:17

Tak pytam ;p Za to przecież nie karają ; D Na długo masz spokój z wloskami po wodzie? Całkowicie z czasem wypadną, czy po prostu staną się jaśniejsze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:32 przez bronhildax3.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:33:31

Cytat
bronhildax3
Tak pytam ;p Za to przecież nie karają ; D Na długo masz spokój z wloskami po wodzie?

ja nie mam problemu z włoskami. Ale użyuwałam jej kilka razy na łydki aby osłabić je przy moich początkach z depilatorem. Podziałało. A no i w czasach gimnazjum, X lat temu rozjaśniłam nimi włosy na głowie ;) ale to stare dzieje.

Poza tym jak je juz raz osłabisz i dasz im spokój to powinno być ok.
Cytat
bronhildax3
Tak pytam ;p Za to przecież nie karają ; D Na długo masz spokój z wloskami po wodzie? Całkowicie z czasem wypadną, czy po prostu staną się jaśniejsze?

litości. Jakby po wodzie utlenionej całkowicie wypadały włosy, to myślisz, że którakolwiek z nas uzywałaby depilatorów, laserów, wosków itd?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:34 przez nicolenkaa.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:34:33

Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
Cytat
bronhildax3
Cytat
nicolenkaa
rozjaśnij i osłab włoski wodą utlenioną. Kilka razy trzeba powtórzyć. I nie używaj na nie maszynki. A ile czasu stosujersz anty? Dziwne, żeby od damskich hormonów ci sie włoski wzmocniły.


Stosuje ponad 2 lata. Też bym w to nie wierzyła, ale widzę na własnym przykładzie ;/ Wkurza mnie to, bo są cholernie widoczne. Czytałam o wodzie, ale piszą, że robią się odbarwienia na skórze. Chciałabym pozbyć się ich bezpowrotnie, ale to chyba nie jest możliwe ...

mnie nigdy nie odbarwiła, ale nawet jeśli to chyba lepsza odbarwiona skóra na 2 czy 3 dni, i spokój z włoskami. Jak zaczniesz je depilować to róznie może się skonczyć. Mogą sie osłabić ale i wydłużyć. Wtedy będziesz juz musiała to robić cały czas albo je polubić. Spróbuj wody utlenionej i ewentualnie spróbuj je ścierać delikatnie.




Okk, spróbuję ; ) A na jak długo miałaś z tym spokój? Żadnych skutków ubocznych ?
Cytat
Magduss
Widocznie masz źle dobrane tabletki. Sama nie biorę, ale wiem, ze wszelkie skutki uboczne jak tycie, złe samopoczucie, brak ochoty na seks, niechciane włosy itp nie powinny występować przy dobrze dobranych tabletkach. Jesli nie przeszłaś szeregu badań to no tak to wygląda nie wystarczy jedno czy 2 badania to jest kilka. Lepiej idz do gina niech Ci zmieni tabletki, ale tez niekoniecznie musi to byc od tabletek. Często jest tak ze w okresie zimowym włoski ciemnieją i mogą byc bardziej widoczne, a w lecie nawet wcale niewidoczne. I nie gol ich bo to tylko gorzej! depilacja woskiem jedynie, albo laserowa.



Zabiegi odpadają. Tabletek już nie biorę, a to nie znika. Nigdy nie miałam takiego czegoś, nawet na zimę. Mam je od ponad roku i nic się nie zmienia.

No to masz źle dobrane tabletki. Ja bym poszła do gina i zapytała o to. Mozecie minusować, to że nie biorę tabletek nie oznacza ze nic na ten temat niewiem. Rozmawiałam z lekarzem poza tym na ten temat. Miałam monet kiedy chciałam brać, ale zrezygnowalam po rozmowie z nim, bo powiedział mi, że jesli chce miec dobre dobrane tabletki to musze przejsc szereg badań i wymienił je, wiec stwierdziłam nie dziękuję, powiedział tez ze mogą mi zrobic podstawowe jedynie, ale wtedy nie ma pewnosci ze są dobrze dobrane. Sory, ale to jednak hormony, ingerencja we własne ciało więc chyba nie może to być byle co...Autorko skoro nie bierzesz juz tabletek to moze nie od nich masz te włoski? Nie masz problemów z tarczycą? moja siostra ma i wychodzą jej takie czarne włoski...

Re: Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:35:21

Magdus- jakie to badania?
Ja miałam morfologię i próby wątrobowe tylko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:37 przez corkachaosu.

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:36:47

Spróbuje, dzięki za radę : )

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:43:01

corkachaosuojej nie pamiętam, bo to było dawno jakieś 5 lat temu.
Ale te co napisalas Ty to właśnie powiedział jako podstawowe. A resztę to nawet niewiem;/ mówił takim profesjonalnym językiem:D poza tym srednio go słuchałam jak zaczął wymieniać bo jak mi powiedział ze trzeba robić badania to od razu stwierdziłam, ze nie:) Najlepiej zapytać lekarza:) ale wiadomo, ze co lekarz to teoria. Moja siostra poszła kiedys do innego i powiedział jej ze tylko morfologia wystarczy, a moja kolezanka juz od kilku lat bierze tabletki przepisane od reki bez zadnych badań. Nawet okresu nie ma regularnie, ale bierze i nie da sobie powiedzieć no cóż jej ciało jej sprawa! więc to zależy od lekarza:)

Niechciane włoski !

13 lut 2014 - 13:45:05

To będę musiała dopytać o te inne, dzięki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GARNIER NERIL HAAR TONIK DO WŁOSÓW!