Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny , wiem, że jest wiele recenzji na wizażu, ale chciałam zapytać tutaj. Czy któraś z Was używała odżywki Jantar? Jakie macie opinie, rzeczywiście przyspiesza wzrost włosów?

Poszukaj w wątkach,co chwilę temat Jantara się przewija.Mi osobiście nie podeszła,bo mi bardzo przetłuszczała włosy.

Używałam regularnie 2 opakowania i nie zauważyłam żadnych efektów.

Poszukam, a poza przetłuszczaniem zrobiła coś jeszcze ? ;)

Cytat
Ao_ona
Używałam regularnie 2 opakowania i nie zauważyłam żadnych efektów.

naprawdę nic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 14:20 przez rybka3.

Ja właśnie używam. Mija mi 3 tydzień, czyli niedługo muszę zrobić przerwę. Ale już widzę poprawę. U mnie włosów nie przetłuszcza, wręcz przeciwnie, dłużej są świeże i już nie muszę głowy codziennie. Pojawiły się tzw. baby hair :) Jeśli chodzi o przyspieszenie wzrostu, to ciężko powiedzieć, nigdy nie mierzyłam, ile cm co miesiąc mi przybywa, ale myślę, że po kolejnych 3 tygodniach będę mogła coś tutaj stwierdzić. Stosuję tylko na skórę głowy.

ja zuzylam jedną butelke, i duzo nowych wlosków wyrosło na zakolach ;)

Cytat
stepka
Ja właśnie używam. Mija mi 3 tydzień, czyli niedługo muszę zrobić przerwę. Ale już widzę poprawę. U mnie włosów nie przetłuszcza, wręcz przeciwnie, dłużej są świeże i już nie muszę głowy codziennie. Pojawiły się tzw. baby hair :) Jeśli chodzi o przyspieszenie wzrostu, to ciężko powiedzieć, nigdy nie mierzyłam, ile cm co miesiąc mi przybywa, ale myślę, że po kolejnych 3 tygodniach będę mogła coś tutaj stwierdzić. Stosuję tylko na skórę głowy.

Dzieki za oponie, jakiś plus widze ;) moze nie bedzie taka zła

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ja zużyłam kilka butelek i nic

ja dziś zaczęłam kurację mam 3 opakowania zobaczymy co będzie 'po' ale tyle pochlebnych opinii przeczytałam że wątpię by absolutnie NIC nie zdziałała ;)

Ja jestem w połowie butelki , bardzo dużo malutkich włosków wyrosło i jakościowo włosy o wiele lepsze- zdrowsze

Tez mi się tak wydaje, że coś tam w tym Jantarze jednak musi być , skoro tyle pozytywów, Dzieki za opinie :) wazne, ze nikomu włosy nie wypadły, chyba warto zaryzykowac i spróbować

ja używam go od poniedziałku więc na efekty musze jeszcze poczekac ale mam nadzieje ze odzywi wloski i troszke przyspieszy porost :)

nie wiem jak z długością bo jakoś nie chce mi sie meirzyć ale przestały mi po niej wypadać włosy praktycznie całkowicie ! także super :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

JA używałam i po 2 miesiącach włosy bardzo mi urosły. Ale używałam ją codziennie

Cytat
Nitka1012
JA używałam i po 2 miesiącach włosy bardzo mi urosły. Ale używałam ją codziennie


Oo to fajnie ;) zobaczymy jak bedzie u mnie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak szybko uzyskać opalenizne