Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Suche włosy

30 kwi 2017 - 16:10:49

moja męska rada na każdego rodzaju wlosy.
Stosuj witamine b kompleks, oraz dodatkowo suplement witaniny H ktora jest pochodną witaminy b ale dzialajaca glownie na wlosy. Suplementacja w tabletkach tylko i wylacznie w tabletkach gdyż stosowanie roznego rodzaju szamponow wiolowych jeszcze bardziej wysuszy Twoje wlosy

Suche włosy

01 maj 2017 - 17:27:29

Wiadomo, najlepsze działanie od wewnątrz, od zewnątrz tak nie działa:)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

12 maj 2017 - 18:50:21

ja borykam się z problemem suchych włosów ale odkąd stosuję odżywcze maski Kallos to problem znacznie się zmniejszył.

Suche włosy

15 maj 2017 - 22:03:13

jedz H i B a nie tam maski,,,

Suche włosy

24 cze 2017 - 10:30:11

Przyczyną problemów z włosami może być w zasadzie wszystko. Ja miałam tyle włosów na szczotce, że za jakiś czas już bym mogła być łysa :/ I wiecie jaka była tego przyczyna? Ginekolog oczywiście zrobił mi badania, ale przepisał tabletki antykoncepcyjne chyba neutralne które każdej kobiecie przepisuje. Poszłam w końcu do innego prywatnie i przepisał mi belarę. Po miesiącu stosowania już zauważyłam znaczną poprawę w ich wyglądzie

Suche włosy

28 lip 2017 - 12:28:56

maseczka na pewno wam pomoże;) dlatego polecam

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 7/5

Suche włosy

12 sie 2017 - 15:45:06

Ja polecam maskę Kallos Latte, do tego mycie olejkiem pod prysznic Isana i jedwab z Green Pharmacy :) Testuj różne odżywki, wypróbuj olejowanie, w końcu znajdziesz metodę dla siebie. Możesz poprzeglądać w naszej aplikacji oferty różnych drogerii i zobaczyć, kto ma najlepsze ceny w danej chwili :) Iwona, Moja Gazetka <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 19:53 przez moderator.

Suche włosy

12 sie 2017 - 17:51:40

Cytat
humavitz
Mianowicie sa bardzo suche.

Moje wlosy bardzo sie przetluszczaja, musze je myc codziennie. Poza tym codziennie je susze i wlosy sa sianowate, kazdy odstaje w inna strone, pusza sie. Nie mam gladkich wlosow.

Troszkę nie rozumiem w momencie,kiedy Twoje włosy "są bardzo suche",a jednocześnie musisz "je myć codziennie".
Włosy są moim zdaniem albo suche i puszące się (wtedy należy je natłuszczać),albo rzadkie i przetłuszczające się (ze skłonnością do naturalnego przetłuszczania),a wtedy trzeba je częściej myć.
Dziwne,że myjesz suche włosy codziennie,bo "bardzo sie przetluszczaja".

Też mam włosy "sianowate",puszące się i niesforne,
ale...do tego sztywne i grube.
Ja swoje grube i suche włosy myję raz w tygodniu,a do tego je przetłuszczam,żeby się nie puszyły olejem winogronowym (raz w tygodniu).
Świetnie się wtedy nawilżają.
Poza tym obciążam je szamponem Garnier Fructis "Oil Repair 3" z olejem z oliwek,olejem z avocado i masłem Karite.Mam też taką samą odżywkę.
Dzięki temu są "lejące" i nie puszą się.

Zalecam też,by nie wycierać ich ręcznikiem (nie trzeć) i nie suszyć ciepłym powietrzem.Albo zimnym powietrzem,albo suszarką z jonizację.
Przy ciepłym powietrzu otwierają się łuski włosów i będą się puszyły.
Czesane najlepiej drewnianym grzebieniem.
Nie suszymy również trzymając głowę do dołu.
Zawsze suszarkę trzymamy z góry.
Najlepiej,kiedy wysychają bez suszarki,
ale przy gęstych włosach nie zawsze się to udaje.
To kilka moich wypróbowanych trików.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 18:02 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

29 sie 2017 - 18:34:28

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Mam cienkie włosy, przetłuszczające się u nasady i sianowate, puszące się mniej więcej od połowy długości. Stosuję szampony do włosów przetłuszczających się, a odżywki, maski wyłącznie na włosy, nigdy na skórę głowy. Często używam również odżywek w sprayu (np. G-Synergie), których nie trzeba spłukiwać. W salonach polecam zabieg ozonowania :)

Suche włosy

31 sie 2017 - 09:11:36

Ja z racji wrażliwej skóry głowy muszę bardzo uważać na wybierane kosmetyki, żeby później nie drapać się przez tydzień. Od dłuższego czasu używam seboradinu sensitive i jestem zadowolona. Jako jeden z nielicznych nie wysuszył mi włosów jeszcze bardziej :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Suche włosy

05 wrz 2017 - 20:08:37

Popieram mojego przedmówcę w 100%... Nic dodać, nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

05 wrz 2017 - 21:13:41

W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Suche włosy

07 wrz 2017 - 13:25:18

Musisz zmienić szampon, używać maseczek. Może kuracja keratynowa włosów? Pomaga, prześledź swoje produkty czy nie ma w nich sls, to ważne, sls są złe.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Suche włosy

14 lis 2017 - 16:31:51

o boze, ja mam strasznie suche, az sie lamia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

badanie użyteczności sklepu kosmetycznego.