Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:25:42

Maska Biowax, witamina A+E do włosów, polecam też szampon Pharmaceris z kreatyną :) może jakiś suplement do tego? Merz Special wypróbowałam i faktycznie efekt jest.


Patrz na skład kosmetyków, unikaj tych z alkoholem

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:28:20

Delikatny szampon (np dla dzieci), olejowanie, no i ogranicz jeszcze tą suszarkę :) polecam maskę do włosów Kallos :)



Suche włosy

10 mar 2014 - 22:47:36

Ja podczas ostatniego pobytu w Polsce kupilam taka odzywke i szampon z tej serii koszt ok 6 zł .tez myje włosy codziennie i chociaż używałam tylko dwa tygodnie to powiem Ci , że rewelacja . spróbuj dużo nie kosztuje a może akurat... ;) pomożesz ?http://szafiarenka.pl/47/7747199/zmiana-koloru.html



Suche włosy

10 mar 2014 - 22:48:22

Moze juz ktoras z Was to pisala (nie czytalam wszystkich odp...)
Ja polecam maseczke bardzo tania i dobra:
2 zoltka jajka
3 lyzki nafty kosmetycznej
3 lyzki oleju rycynowego
pol cytryny
lyzka miodu
Opcjonalnie-lyzka jogurtu naturalnego ale zapach nieciekawy z tym jajem ;D ja dodaje go rzadko ;)

Skladniki nakladasz na glowe, na to folie spozywcza i zawijasz recznik-zeby bylo cieplo ;) ja w takim turbanie ide spac, chociaz jak jestem przed okresem bardzo mi przeszkadza ;P ale mozesz troche w tym pochodzic w dzien-pozniej DOKLADNIE zmywam, psikam odzywka z gliss kura i wloski sa sliczne ;) w zaleznosci od zniszczenia i szybszej checi upiekszenia-mozna to stosowac dwa razy w tyg lub raz na tydzien ;) kondycja moich wlosob poprawila sie na tyle ze zabieg powtarzam raz na dwa tyg ;)

Koszt bardzo niski-nafte i olej kupisz w aptece-laczny koszt to ok 12-16 zl a starcza na dlugo ;)

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:52:53

na pewno nie sam olejek rycynowy. on właśnie ma działanie wysuszające! stosuje się go na skalp, nie na włosy (chyba, że w niedużej ilości jako dodatek do jakiejś maski)

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:59:39

Również polecam olejowanie włosów...
ja niedawno sama rozpoczęłam pewną kurację, próbuję, kombinuję, ponoć trzeba znaleźć swój olej, który włosy zaakceptują...polecam blogi o tematyce "olejowanie włosów" pozdrawiam:)

Suche włosy

12 mar 2014 - 17:31:17

Przede wszystkim przed suszeniem polecam jakąś termoochronę, np. ja stosuję syoss supreme selection restore 10in1. Jest to odżywka regeneracyjna w sprayu, bardzo fajna, nie obciążająca włosów - bo też mam problem z przetłuszczaniem ;-)

Co do zabiegu... Keratyna najlepsza, właśnie byłam ostatnio, mega różnica! Zbieraj powoli i dozbierasz jakoś:)

Suche włosy

16 mar 2014 - 16:07:42

ja na swoje suche włosy stosuję kosmetyki timotei do włosów zniszczonych- szampon i odżywkę.

Suche włosy

16 mar 2014 - 16:12:39

wax (ok 20 zł) lub szampon i odzywka revalid(ok 60 zł za to i to dałam ostatnio w aptece)

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:08:35

Ja też polecam olejowanie włosów.Sama stosowałam olejek arganowy przez jakiś czas.

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:15:24

Cytat
krzysiowa22
Ja także prostowałam włosy kupę lat i najskuteczniejszym i najtańszym sposobem jest olejowanie włosów .


Polecam bloga Anwen tam masz wszystko od A do Z ;)


Dokładnie to samo miałam napisać :) polecam z czystym sumieniem

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:18:52

Cytat
characteristic
jakie masz fundusze na te kosmetyki?

ja bylam 2 miesiace temu w salone jean louis davis i mialam taka ampulke nawilzajaca na wlosy. Mowie ci, efekt ogromny. Co prawda ja nie mam jakos zniszczonych wlosow, ale roznica byla duza. Miekkie, przyjemne w dotyku. Tylko ze cena z obcieciem wlosow to az 175 zl, wiec podejrzewam, ze mozesz tyle nie miec,.

Podobno olejek arganowy jest dobry, ale ten prawdziwy, nie te pseudo olejki arganowe z drogerii. Tylko, ze to koszt ok 100 zl.

nie sluchaj tych bzdur o jedwabiu. Jedwab raz na jakis czas jest ok, ale na dluzsza mete strasznie wysusza wlosy i bedziesz miala jeszcze gorsze!
Ale powielasz schematy o jedwabiu, nie każdy jedwab jest zły.

Wypróbuj może kosmetyków Equillibra, są z aloesem, podobno dobrze nawilżają włosy. Sama kupiłam i pewnie jutro przetestuję :)

Suche włosy

19 mar 2014 - 22:54:43

Cytat
Sex_On_The_Beach
Maska Biowax, witamina A+E do włosów, polecam też szampon Pharmaceris z kreatyną :) może jakiś suplement do tego? Merz Special wypróbowałam i faktycznie efekt jest.


Patrz na skład kosmetyków, unikaj tych z alkoholem


Podpisuję się pod tym. Tylko może nie Merz Special, bo odkąd zmienili skład, nie jest już taki skuteczny.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Suche włosy

25 kwi 2014 - 09:56:43

Mi nic nie pomagało. Zresztą wzięłam się za rozjaśnianie i w tydzień z czerni przeszłam do blondu. Młodość, głupota. Wtedy zaczęłam stosować taką jakąś maskę PLACENTA. Ona kosztuje na all 20 zł z przesyłką za litr. Mi pomogła ;) Wydaje mi się że mi włosy szybciej rosną i są mięciutkie. A prostuję codziennie,myję codziennie :)
Dodam że mi po wax-ie wypadały włosy.. Więc musiałam zrezygnować. Jedwab-mi nic nie dawał.. I jeszcze już spróbowałam wszystkich domowych maseczek, no i lipa.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-25 09:59 przez martusiaaa3_95.

Suche włosy

25 kwi 2014 - 10:01:03

olejek Arganowy polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na dzień - co polecacie ?