Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Prosze o opinie osob, ktore poddaly sie temu zabiegowi. Prosze napisac jakie mialyscie blizny, ile zabiegow wykonalyscie, jaki to byl laser, jaka cena kazdego zabiegu i oczywiscie jakie efekty.? Czy mozliwe sa jakies skutki uboczne?? Dziury? Oparzenia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-01 08:58 przez daria1553.

tez sie chetnie dowiem

Robiłam 5 lat temu, laserem CO2. Koszt zależy od liczby strzałów - ja za jedną wizytę płaciłam od 100 do 130zł (bodajże 10zł za strzał). Miałam okropne blizny i już po pierwszym zabiegu było widać dużą różnicę, jednak dla ciemniejszych blizn musiałam zrobić 3 razy. Generalnie zwykle max. 4 zabiegi wystarczają (u mnie 3). Zabieg najlepiej robić zimą. Po zabiegu stosujemy wysokie filtry ochronne. Skóra może się troche łuszczyć w okolicach miejsca ostrzelonego.

a czy ktoś robił laserowe usuwanie blizn po skaleczeniach?
jakie efekty?

Ja mam dużą bliznę na brzuchu, po operacji usunięcia śledziony :/ też bym się jej pozdbyła, niby mi nie wadzi już ją zaakceptowałam ale latem na plaży ludzie sie gapią...

Dziewczyny a co polecacie na duże, rozległe blizny potrądzikowe?
Zabieg laserem wykonuje lekarz dermatolog czy kosmetyczka? Efekty są na prawdę widoczne? efekty są na stałe czy co jakiś czas jest konieczność ponowienia zabiegu? z góry dziękuję za odpowiedzi!

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Ja jestem ciekawa czy taki zabieg pomógłby mi z moim bliznowcem.. ogromnym bliznowcem po szczepionce na ramieniu. Na mnie to sie dopiero ludzie gapią ;/

Cytat
madziomka14
Dziewczyny a co polecacie na duże, rozległe blizny potrądzikowe?
Zabieg laserem wykonuje lekarz dermatolog czy kosmetyczka? Efekty są na prawdę widoczne? efekty są na stałe czy co jakiś czas jest konieczność ponowienia zabiegu? z góry dziękuję za odpowiedzi!

Zabieg laserem wykonuje dermatolog albo kosmetolog. Nie kosmetyczka pierwsza lepsza z ulicy. Generalnie polecam rozeznanie się cenowe, bo np. w Toruniu w Centrum Medycyny Estetycznej ceny są z kosmosu. Z drugiej strony nie warto też iść w podejrzanie tanie oferty.
Efekty są widoczne po pierwszym zabiegu, ale zwykle potrzeba okolo 3 (max 4) żeby calkowicie pozbyc sie blizn. Zabiegi robi sie w odstepie okolo 3 tygodni. Blizny nie odnawiaja się, są skutecznie usuniete.

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, pozdrawiam.

czy ktoą może polecić dobrego dermatologa z Warszawy, który specjalizuje się w zabiegach laserem CO2? oczywiscie w rozsądnej cenie:)

Sama chętnie bym z tego skorzystała.

Zastanawiałam się nad usuwaniem blizn potrądzikowych, ale ostatecznie się nie zdecydowałam. Kupiłam krem Evolet i walczę z nimi.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

na mnie maści nie podziałały może blizny były zbyt głębokie, ale laser super usuwa problem. Jak się któraś będzie na taki zabieg wybierać polecam Dermed. Świetni specjaliści, dobry sprzęt, efekty super

ja co prawda nie mam blizn żadnych, więc nie korzystałam z opcji usuwania laserowego, ale chodziłam na depilację laserową i chwalę sobie te zabiegi nawet bardzo. Jednak mam koleżankę, która na prawdę miała bardzo widoczne blizny po trądziku i w końcu odłożyła sobie trochę kasy i poszła na konsultacje. Później na pierwszy, drugi, trzeci zabieg (dokładnie nie wiem ile ich zrobiła) i efekty są na prawdę kosmiczne. Ja sama byłam w szoku! Ale ten laser to teraz wszędzie świeci triumfy, także;) Koleżanka (usuwanie blizn) i ja (depilację laserową) korzystałyśmy z salonu Cashmire w Łodzi, polecamy :)http://cashmire.pl/kosmetologia/likwidacja-blizn/

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

laserowe usuwanie blizn potradzikowych

28 paź 2015 - 13:12:22

Usuwałam blizny w klinice Esteticenter w Lublinie i właśnie z powodów o których wspomniałaś wybrałam konkretnie to miejsce. Bałam się skutków ubocznych i przeszukałam wszystkie miejsca gdzie od lat specjalizują się w zabiegach laserowych. Efekt był bardzo ładny bez żadnych skutków ubicznych :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do konsultantek avonu