Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, chcę zafarbować włosy na brąz, podkład mam chyba idealny bo ciemnny blond, i tu pojawia sie moje pytanie : Dziewczyny jakich farb stosujecie? Wiem, że nie ma farby idealnej ale na pewno są jakieś po których wlosy nie wypadają garściami przy odpowiedniej pielęgnacji? Co polecacie by uzyskać ładny brąz, mniej więcej taki:

No niestety nie stać mnie na wydatek rzędu 100 zł..chodzi mi o farbowanie w domu...słyszałam, że Joanna nie traktuje włosów najgorzej, ktoś stosuje?

Joanna, Palette itp to wielkie g*wno. Włosy lecą garściami, kolor jest zaraz wypłowiały... Ja uzywalam Loreal Casting Creme Gloss. Mysle ze odcien czekolada 535 bedzie dobry :)

Możesz prosze powiedzieć, jak długo używasz tej farby? Jesteś pewna, że włosy nie są po niej koszmarnie słabe? Musze się upewnić, gdyż mam fajną objętość włosów i nie chce jej stracić ;p

Casting b szybko sie zmywa, ja mam ładne włosy po Palette i kolor b długo się utrzymuje, Joanne odradzam. Polecam Ci farby Matrix socollor dostępne w sklepach fryzjerskich, włosy b błyszczące, miękkie nie zniszczone, duża paleta kolorów. Musisz tylko do niej dokupić odpowiednią wodę


To wszystko zależy jak Tobie farba łapie włosy i jaki masz kolor wyjściowy. Nie ma idealnej farby dla każdego włosa. Albo metoda prób i błędów którą stanowczo odradzam albo odkładać kasę na fryzjera :)

Mi najmniej włosy wypadały po Syoss, ale nie potrafię Ci pomóc w kwestii odcienia.
Kiedyś używałam Palette, mimo złych opinii było ok i kolor nie płowiał.
Teraz coś mnie podkusiło, nie wiem, szatan mi coś podszepnął pewnie, i kupiłam Joannę. Kolor wypłowiał po kilku myciach a włosy wypadają garściami i to do tego stopnia, że mam na głowie łyse placki :(

Mam włosy ciemny blond i kiedyś już farbowałam na brązy z tego samego koloru wyjściowego , co jak co ale łatwo mi chwytają kolory :)

To zacznij od średniego brązu bo z doświadczenia wiem, że na blondach ciemne kolory szybko łapie i wychodzą ciemniejsze.

Co do farb to nie doradzę bo na z tych ciemniejszych to farbowałam tylko Castingiem na karmelowy kolorek.

Może szamponetką??

Poczytałam teraz jakieś 10000 opinii na temat Casting creme gloss i chyba zakupię sobie te farbę, 90% opinii, które przeczytałam to pozytywy,dziewczyny stosują tę farbę od kilku lat i są zadowolone wiec jest chyba okej i tak jak koleżanka wyżej wspomniała pokuszę się na brąz 535 :) Dziękuje wam bardzo !!

Cytat
Kathleen
Poczytałam teraz jakieś 10000 opinii na temat Casting creme gloss i chyba zakupię sobie te farbę, 90% opinii, które przeczytałam to pozytywy,dziewczyny stosują tę farbę od kilku lat i są zadowolone wiec jest chyba okej i tak jak koleżanka wyżej wspomniała pokuszę się na brąz 535 :) Dziękuje wam bardzo !!

Ja używałam Castingu przez prawie 3 lata. Z tym, że kolor 323 ciemna czekolada. I naprawdę nic złego się nie działo. Z tym, że nie farbowałam co miesiąc a co około 1,5-2 bo mam bardzo ciemne włosy naturalnie i tylko pogłębiałam odcień farbą. Ja polecam. Aczkolwiek teraz przerzuciłam się na hennę ;)

Po Palette straciłam mnóstwo włosow a kolor wychodzil zawsze czarny bez względu na to czy sięgałam po kolor z poziomu 3 czy z poziomu 5. Poza tym trudno się ich potem pozbyć jak coś nie wyjdzie. A uzylam tych na 24 mycia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuferek na kosmetyki