Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład

22 lis 2013 - 22:13:29

Cześć ;-)

Używała któraś z Was podkładu AffiniMAT ? Czy krycie jest równie dobre jak Affinitona?
W moim przypadku Affinitone nawet dobrze się sprawdza, jednak troszkę się świecę, więc chciałabym spróbować tego Mat, tylko zastanawiam się czy kryje?

Podkład

22 lis 2013 - 22:16:34

jeśli chcesz matowy to polecam mat powder z manhattanu, dla mnie ekstra kryje i matuje.

Podkład

22 lis 2013 - 22:19:22

nie chcę zmieniać firmy na razie, ale dzięki za propozycję. Bo Affinitone jako jeden z nielicznych mi podpasował, a zawiodłam się na prawdę na wielu. Pozdrawiam.

Podkład

22 lis 2013 - 22:19:23

Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.



Podkład

22 lis 2013 - 22:22:47

Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Podkład

22 lis 2013 - 22:26:11

Cytat
lejdiss21
Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Kiedyś kupiłam COsmopolitan i tam była próbka tego STAY MATT z rimmela, wypróbowałam. Konsystencja przecudowna, taka pianka, krycie perfekcyjne, buźka gładziutka i wyrównana. I powiem Ci, że go kupiłam i jestem zadowolona. A nigdy nie miałam w nawyku kupowac matujących zawsze rozświetlające, ale czyms mnie ujął i kupiłam, więc Tobie polecam
a i jeszcze Ci powiem, może to Cię zachęci. Odkąd urzywam tego podkładu słyszę, że mam bardzo ładna cerę (czyli to chyba zasługa krycia) zresztą nie wiem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 22:29 przez parelka16.

Podkład

22 lis 2013 - 22:58:27

Cytat
parelka16
Cytat
lejdiss21
Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Kiedyś kupiłam COsmopolitan i tam była próbka tego STAY MATT z rimmela, wypróbowałam. Konsystencja przecudowna, taka pianka, krycie perfekcyjne, buźka gładziutka i wyrównana. I powiem Ci, że go kupiłam i jestem zadowolona. A nigdy nie miałam w nawyku kupowac matujących zawsze rozświetlające, ale czyms mnie ujął i kupiłam, więc Tobie polecam
a i jeszcze Ci powiem, może to Cię zachęci. Odkąd urzywam tego podkładu słyszę, że mam bardzo ładna cerę (czyli to chyba zasługa krycia) zresztą nie wiem:)


Skoro nie jest tak lejący jak Affinitone, to pewnie też bardziej wydajny jest. Na ile Ci wystarcza? Mi Afiinitone to pierwszy 1,5 miesiąca, a druga szt ok 2,5. Nie wim od czego to zależało taka rozbieżność. A jeszcze się Cb zapytam jaki miałaś odcień Aff a jaki z Rimmela. Ja z Aff mam golden beige.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Podkład

12 maj 2021 - 10:10:09

Hej! Pytanie z czystej ciekawości- na jak długo starcza wam buteleczka podkładu przy codziennym stosowaniu? Spotkałam się z opiniami, że niektórym nawet do pół roku i dłużej, co mnie dosyć zdziwiło, bo przy używaniu go jakieś 5-6 razy w tygodniu starcza mi na max 2 miesiące. Co robie nie tak? D:

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Podkład

13 maj 2021 - 08:12:49

Moim zdaniem dużo zależy od konsystencji i czy naklada się drugą warstwe i oraz ogolnie grubości warstwy. Ja lubię bardzo mało go nakładać i starcza mi wlasnie na okolo 3-5 mc a mojej mamie ponad pół roku bo rzadko kiedy się maluje i też lubi naturalny wygląd.

Lubię podkłady Max Factor. NIe są drogie, szczególnie jeśli kupuje się je w drogeriach internetowych Dają dobre krycie, jednocześnie nie dają efektu maski. Cała gama jest w tym sklepie https://www.cocolita.pl/max-factor-miracle-second-skin



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-20 11:19 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem cc