Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

30 minut temu

elektryka sklep

36 minut temu

wakacje last minute

51 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład

22 lis 2013 - 22:13:29

Cześć ;-)

Używała któraś z Was podkładu AffiniMAT ? Czy krycie jest równie dobre jak Affinitona?
W moim przypadku Affinitone nawet dobrze się sprawdza, jednak troszkę się świecę, więc chciałabym spróbować tego Mat, tylko zastanawiam się czy kryje?

Podkład

22 lis 2013 - 22:16:34

jeśli chcesz matowy to polecam mat powder z manhattanu, dla mnie ekstra kryje i matuje.

Podkład

22 lis 2013 - 22:19:22

nie chcę zmieniać firmy na razie, ale dzięki za propozycję. Bo Affinitone jako jeden z nielicznych mi podpasował, a zawiodłam się na prawdę na wielu. Pozdrawiam.

Podkład

22 lis 2013 - 22:19:23

Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.



Podkład

22 lis 2013 - 22:22:47

Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Podkład

22 lis 2013 - 22:26:11

Cytat
lejdiss21
Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Kiedyś kupiłam COsmopolitan i tam była próbka tego STAY MATT z rimmela, wypróbowałam. Konsystencja przecudowna, taka pianka, krycie perfekcyjne, buźka gładziutka i wyrównana. I powiem Ci, że go kupiłam i jestem zadowolona. A nigdy nie miałam w nawyku kupowac matujących zawsze rozświetlające, ale czyms mnie ujął i kupiłam, więc Tobie polecam
a i jeszcze Ci powiem, może to Cię zachęci. Odkąd urzywam tego podkładu słyszę, że mam bardzo ładna cerę (czyli to chyba zasługa krycia) zresztą nie wiem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 22:29 przez parelka16.

Podkład

22 lis 2013 - 22:58:27

Cytat
parelka16
Cytat
lejdiss21
Cytat
parelka16
Kiedyś urzywałam przez jakiś czas tego zwykłego Affinitone. Nawet był w porządku, lubiłam go, tylko po jakimś czasie denerwowało mnie to jakiej jest konsystencji(istna woda) wylewał mi się wszędzie. Drugim minusem było to, że strasznie wysyszał. Nie wróciłabym już do niego i mata napewno nie wypróbuje. Jeśli szukasz matującego podkładu, to z czystym sumieniem polecam Ci rimmel STAY MATTE. Jest bardzo dobrym matującym podkładem, prawdopodobnie najlepszym na rynku.


Wiesz co, mi póki co ten affinitone odpowiada, a ten z Rimmela kryje coś?
Równie dobrze jak Aff?

Kiedyś kupiłam COsmopolitan i tam była próbka tego STAY MATT z rimmela, wypróbowałam. Konsystencja przecudowna, taka pianka, krycie perfekcyjne, buźka gładziutka i wyrównana. I powiem Ci, że go kupiłam i jestem zadowolona. A nigdy nie miałam w nawyku kupowac matujących zawsze rozświetlające, ale czyms mnie ujął i kupiłam, więc Tobie polecam
a i jeszcze Ci powiem, może to Cię zachęci. Odkąd urzywam tego podkładu słyszę, że mam bardzo ładna cerę (czyli to chyba zasługa krycia) zresztą nie wiem:)


Skoro nie jest tak lejący jak Affinitone, to pewnie też bardziej wydajny jest. Na ile Ci wystarcza? Mi Afiinitone to pierwszy 1,5 miesiąca, a druga szt ok 2,5. Nie wim od czego to zależało taka rozbieżność. A jeszcze się Cb zapytam jaki miałaś odcień Aff a jaki z Rimmela. Ja z Aff mam golden beige.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Podkład

12 maj 2021 - 10:10:09

Hej! Pytanie z czystej ciekawości- na jak długo starcza wam buteleczka podkładu przy codziennym stosowaniu? Spotkałam się z opiniami, że niektórym nawet do pół roku i dłużej, co mnie dosyć zdziwiło, bo przy używaniu go jakieś 5-6 razy w tygodniu starcza mi na max 2 miesiące. Co robie nie tak? D:

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Podkład

13 maj 2021 - 08:12:49

Moim zdaniem dużo zależy od konsystencji i czy naklada się drugą warstwe i oraz ogolnie grubości warstwy. Ja lubię bardzo mało go nakładać i starcza mi wlasnie na okolo 3-5 mc a mojej mamie ponad pół roku bo rzadko kiedy się maluje i też lubi naturalny wygląd.

Lubię podkłady Max Factor. NIe są drogie, szczególnie jeśli kupuje się je w drogeriach internetowych Dają dobre krycie, jednocześnie nie dają efektu maski. Cała gama jest w tym sklepie https://www.cocolita.pl/max-factor-miracle-second-skin



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-20 11:19 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem cc