Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, czy któraś jest zarejestrowana na testmetoo? Czy rzeczywiście tam można testować kosmetyki, po tym jak się wciągnie tam miliard osób czy to jedna wielka ściema, bo ktoś zbiera sobie dane ludzi do bazy danych, którą potem sprzeda? Jak tam pisałam, żeby się dowiedzieć, to przez 2 tyg nikt nie odpisał...
A strona testerzyproduktow? Tam przynajmniej kobieta zadzwoniła jak napisałam i poprosiłam o tel i wytłumaczyła mi wszystko.
Chciałabym potestować generalnie kosmetyki, może coś mi podpowiecie, podacie jakąś stronę...
Dzięki

chętnie się dowiem albo poznam adres stronki gdzie można coś takiego robić :D
ZA DARMO !

jestem zapisana na testmetoo ale nie dzieje sie nicod czasu do czasu przysyłaja nic nie znaczące ankiety(strata czasu)
a zeby cos testować trzeba wkrecić bodajze 5 osób?
nie chcę takich testów to jakaś sciema i kombinowanie tego nie polecam!!!

Dzięki za informację
Za darmo, ale tylko jeśli ma się atopowe zapalenie skóry można testować strallergium właśnie na testerzyproduktow.pl
A co do testowania kosmetyków też bym chciała poznać jakąś stronkę, dajcie znać jak coś wiecie. Kosmetyki, perfumy, lakiery do paznokci i różnego typu drogeryjne rzeczy :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 19:18 przez aleksandrastory.

Wy tak na serio?
jak króliczki doświadczalne...
ja swoją skórę traktuję z wielką troską i uzywam tylko naturalne, eco kosmetyki a nie jakies zapychacze

Cytat
mycherry
Wy tak na serio?
jak króliczki doświadczalne...
ja swoją skórę traktuję z wielką troską i uzywam tylko naturalne, eco kosmetyki a nie jakies zapychacze



zazdraszczam ze cie stać.

Cytat
Pepsiocha
Cytat
mycherry
Wy tak na serio?
jak króliczki doświadczalne...
ja swoją skórę traktuję z wielką troską i uzywam tylko naturalne, eco kosmetyki a nie jakies zapychacze



zazdraszczam ze cie stać.

naturalne kosmetyki wcale nie sa drogie
wiekszosc mozesz sama przyrządzic w domu i co najważniejsze bez całej tej chemii
oleje tez sa tanie a dzialaja cuda na włosy i ciało lepiej niz nie jedna odrzywka czy balsam
a na częste zmiany kosmetyków drogeryjnych nasza skóra może w koncu zareagować podrażnieniem albo uczuleniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 16:18 przez mycherry.

ja tam jestem zapisana, wypełniam ankiety ale jeszcze do niczego mnie nie wybrali a moja koleżanka teraz będzie testowała słodycze.
polecam stronkę samplecity już 3 razy mnie do testów wybrali a zapisałam się w wakacje.

Dzięki, zajrzę tam :-)
Ja np. używam głównie naszych rodzimych kosmetyków, ziaja, eris, aa i jestem zadowolona, nigdy nic mnie nie podrażniło :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmarszczki pierwsze starcie