Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

olej arganowy opinie

11 mar 2015 - 11:37:04

Na moje <moderacja-link/reklama> działa super, dziwię się sama sobie że wcześniej go nie używałam. A zaczęłam go stosować dzięki pozytywnym opiniom, których jest sporo w internecie, ale wiadomo pewnie nie każdemu pasuje i nie dla każdego będzie działał tak dobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:07 przez moderator.

olej arganowy opinie

11 mar 2015 - 11:57:30

A olejek arganowy który jest w tuszu Rimmel Wonder'Full myślicie ze też ma dobroczynny wpływ na nasze rzęsy ?

olej arganowy opinie

19 mar 2015 - 21:15:58

Olejek arganowy to mój faworyt. Staram się uważnie kupować bo niestety często sprzedawany jest olej gorszej jakości. Kupuję w sklepie z produktami z Maroco. Czasem proszę znajomych, którzy jadą na wakacje o zakup takiego czystego olejku bez dodatków. Nie kupuję olejków dużych koncernów kosmetycznych.

olej arganowy opinie

03 maj 2015 - 18:43:07

Hej dziewczyny :).
Ja uwielbiam olejek arganowy z olejkiem migdałowym z firmy <moderacja-link/reklama> Tyle słyszałam o tym co olejek arganowy może dać. I faktycznie! Świetnie nawilża, pielęgnuje skórę. Włosy stały się bardziej błyszczące i w lepszej kondycji. A oprócz świetnego działania polecam akurat te z tej firmy bo mają śliczne zapachy, które są długo wyczuwalne na skórze. Jest efekt wow!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

olej arganowy opinie

04 cze 2015 - 20:35:16

Ja też uważam że olejek arganowy jest super. Używam go bardzo dużo w codziennym życiu. Mi pomógł zwalczyć rozstępy, poprawił witalność włosów. Mój Tata używa go aby zmniejszyć cholesterol. W naszej rodzinie dodajemy go przeważnie do sałatek. Fajny artykuł o olejach jest na stronie <moderacja-link/reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:04 przez moderator.

olej arganowy opinie

17 cze 2015 - 11:04:22

Ja używam olejku arganowego do włosów od dawna i uwielbiam. Pozwolicie, że przyspamuje? :) Kupuję 100% naturalny olejek, ten: <moderacja-link/reklama>
Wcześniej używałam tylko kosmetyków na bazie olejku, ale efekt nie był taki fajny.
A używam: na suche włosy nakładam na 40 minut i spłukuję przy pomocy szamponu.
Albo na skórę, lekko wcieram w nią olejek- świetnie nawilża, skóra jest po nim bardziej sprężysta. co do cery to przemywam olejkiem twarz przy pomocy wacika- jest dobrze nawilżona, ale nie zatkana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:03 przez moderator.

olej arganowy opinie

19 gru 2017 - 13:33:52

Sama głównie używam <moderacja-link/reklama> do demakijażu, ale również do masażu czy też pielęgnacji ciała i muszę powiedzieć, że świetnie się sprawdza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:08 przez moderator.

olej arganowy opinie

19 gru 2017 - 14:10:28

Nigdy nie używałam ale czytałam kiedyś o jego super właściwościach, może czas wypróbować czegoś sprawdzonego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koreańskie i inne azjatyckie kosmetyki