Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:13:28

Dziewczyny !

Czy któraś z Was robi zakupy w tej drogerii ? Jeśli tak to jakie macie zdanie odnośnie cen / asortymentu ?

Aaaa - i czy któraś z Was posiada kartę Hebe ? Właśnie zamówiłam ją przez internet i jestem ciekawa na jakiej zasadzie działa :)


ps. we Wrocławiu gdzie dokładnie znajduje się Hebe ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-04 10:23 przez klaudiii_6.

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:18:28

Ja posiadam karte i robie zakupy w tej drogerii, mają świetne promocje, szczególnie dla członków z kartą ;)
Ostatnio za swój tusz do rzęs zapłaciłam 16 zł zamiast 30 :O

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:20:34

robilam tam sporo razy zakupy, jak są promocje to oplaca sie cos kupic, ale po pelnych cenach wychodzi drozej niz w rossmanach czy nawet takim carrefourze

karta jest spoko, dostaje sie rozne kupony znizkowe, np. na poczatek dostaniesz -10zł na zakupy powyzej (chyba) 40 albo 50zl, oprocz promocji gazetkowych jest sporo promocji dla osob posiadajacych kartę

mają spory asortyment i duzo produktow niedostepnych w innych drogeriach, tylko szkoda, ze tak malo jest tych sklepow i w takich dziwnych lokalizacjach

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:22:57

Cytat
PalinA90
Ja posiadam karte i robie zakupy w tej drogerii, mają świetne promocje, szczególnie dla członków z kartą ;)
Ostatnio za swój tusz do rzęs zapłaciłam 16 zł zamiast 30 :O

Super ! :)

A wiesz o promocji (dla użytkowników karty) wcześniej czy dopiero przy zakupach ? :)

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:25:06

wszystkie promocje dla uzytkownikow karty są w gazetkach albo na stronie www, plus dostajesz info na maila

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:28:04

Dostaje emaile, poza tym gazetki mają, naprawdę polecam ;)

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:29:52

Ja kupuję, bo ceny zwłaszcza w promocji są atrakcyjne, a asortyment inny, niż np. w Rossmannie czy Superpharmie, przy czym w tej ostatniej to ostatnio przeginają z cenami, nawet w promocji rzeczy wychodzą drożej, niż gdzieindziej bez...

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:30:31

We Wrocławiu Hebe jest na ślicznej.

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:35:40

Cytat
divine
We Wrocławiu Hebe jest na ślicznej.

Jest to gdzieś przy głównej ulicy ?

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:39:15

Ja jakoś nigdy nie wstąpiłam do tej drogerii, nie wiem czemu, muszę się w końcu wybrać

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:49:29

ja robiłam tam kilka razy zakupy, wcześniej kupowałam w rossmanie, naturze i wispolu, czasem w superpharm i ja szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby w hebe było drożej. Jak dla mnie ceny są te same. W rossmanie też nie jest tak tanio jak nie ma promocji. W wispolu kupowałam odzywkę latte za 12 zł, a tam bez promocji (inne opakowanie ale to to samo) 4,99. Dodatkowo w rossmanie nie znajdziemy fryzjerskich masek i szamponów, a w hebe są i to w niskich cenach. Kupowałam tam także świetne kosmetyki naturalne bez parabenów, ślicznie pachnace. Za maskę do włosów, mgiełkę do ciała i balsam do ciała zapłaciłam 21 zł...Mnie bardzo pasuje ta drogeria, ale zazwyczaj patrze na to co mnie interesuje i czy jest gdzies w promocji i tam ide kupić. Kartę mam od 3 tygodni i nadal czekam na ten kupon 10zł;/

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 10:59:42

Cytat
Magduss
Kartę mam od 3 tygodni i nadal czekam na ten kupon 10zł;/

A to nie jest na takiej zasadzie, że przy zakupach na min. 40 zł automatycznie odliczane jest 10 zł ?

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 11:08:15

Cytat
klaudiii_6
Cytat
Magduss
Kartę mam od 3 tygodni i nadal czekam na ten kupon 10zł;/

A to nie jest na takiej zasadzie, że przy zakupach na min. 40 zł automatycznie odliczane jest 10 zł ?

nie, trzeba podac przy kasie kod z maila

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 11:12:51

a wiecie może jak tam jest z makijażem ? dopiero sie u mnie otwoerzyli i jakoś tak z marszu stwierdziałam ze sie zapisze na makijaz na wesele bo z kartą kosztuje on 25 zł i nie wiem czy dobrze zrobiłam ;p

Drogerie Hebe !

04 paź 2013 - 11:20:12

Cytat
klaudiii_6
Cytat
Magduss
Kartę mam od 3 tygodni i nadal czekam na ten kupon 10zł;/

A to nie jest na takiej zasadzie, że przy zakupach na min. 40 zł automatycznie odliczane jest 10 zł ?
Pytałam przed wczoraj o to do kiedy się czeka na kupon. Pani mi powiedziała, że przychodzi on na maila do miesiąca czasu...Ja już czekam 3 tyg;/ Trzeba było zaznaczyć te dwie opcje przy uzupełnianiu danych ze sie zgadzamy na przetwarzanie bla bla...jesli się nie zaznaczyło obu to oni nie mogą wysłać tego kuponu ani żadnego maila/smsa do nas:) Ja trafiłam na fajną babkę, która mnie poinformowała o tym, ale też nie wszyscy zwracają na to uwagę i nie zaznaczają tego podają tylko dane, a kobieta czesto też nic nie powie...a nie ma zaznaczone=nie ma kuponu...
Cytat
GaBrYsiAa1996
a wiecie może jak tam jest z makijażem ? dopiero sie u mnie otwoerzyli i jakoś tak z marszu stwierdziałam ze sie zapisze na makijaz na wesele bo z kartą kosztuje on 25 zł i nie wiem czy dobrze zrobiłam ;p
ooo przypomniałaś mi właśnie o tych makijażach:) Chętnie się dowiem, bo 25zł to tanio...ciekawe jak to wygląda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-04 11:22 przez Magduss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korektor redukujący zaczerwienienia avon