Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

32 minut temu

najtańsza apteka

53 minut temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 12:42:15

Hej!
Korzystacie z mikrodermabrazji, sa jakies efekty?
Naczytalam sie duzo dobrego o tym i bylam wczoraj u kosmetyczki.
Najpierw nalozyla jakis zel i masowala mi twarz, pozniej zrobila mikrodermabrazje tym urzadzeniem, oczyscila twarz z wagrow nastepnie nalozyla cos na twarz i masowala takim "zimnym" urzadzeniem:)
Na koniec nalozyla maseczke.
Za to wszystko zaplacilam 60 zl i wydaje mi sie ze to dobra cena.
Pamietam jak kiedys jezdzilam na samo oczyszczanie twarzy do miasta i placilam 100 zl.

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 12:44:51

Chętnie poczytam o efektach, bo sama chciałabym spróbować :) u mnie w mieście kosztuje 75zł z tego, co się orientuję :)

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 12:50:58

Nooo ja właśnie sama nie mogę się zdecydować.

Ostatnio poszłam do niby jednego z najlepszych salonów kosmetycznych w mieście i kosmetyczka odradziła mi mikrodermabrazję, bo mam dużo zaskórników i powiedziała, że nie byłoby efektów, za to zrobiła mi oczyszczanie i peeling migdałowy i tak byłam 3 razy, bo miało być coraz lepiej. Wydałam 600 zł w trzy tygodnie na oczyszczanie mojej twarzy i jakichś większych zmian nie zauważyłam :/ ostatnio byłam u mojego fryzjera i obok jest taka osiedlowa kosmetyczka poszłam zapytać i poleciła mi z kolei mikrodermabrazję i jej koszt to 80 zł, ale boję się zaryzykować żeby mi się skóra jeszcze bardziej nie pogorszyła, bo mam bardzo delikatną :/ Już nie wiem kogo słuchać. Chętnie poczytam jakie są Wasze opinie na temat mikrodermabrazji :)

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 12:58:53

Ja mam problemy ze śladami po trądziku, d;atego zdecydowałam się na mikrodermabrazję. Chodziłam na nią kwiecień / maj bo mocno ściera skórę, dlatego nie można jej wykonywac jak jest już dużo słońca a i tak już wtedy używałam spf 50. Byłam w sumie chyba 4 razy, najpeirw masaż, mikrodermabrazja i amseczka, zazwyczaj z alg morskich. Ja chodzę do jednego swojego zaufanego salonu kosmetycznego. Powiem jednak że odrazu po zabiegach owszem, miałam wiele gładszą twarz, ale śladów jakoś kolosalnie nie zlikwidowała. Za to teraz dopiero teraz widzę bardzo dużą różnicę. Tzn ślady nadal są ale chyba mam właśnie ten odnowiony naskórek i skóra jest o wiele lepsza. Jednak i tak w październiku wybieram się na laser, bo nadal przeszkadzają mi te nieliczne ślady. Mimo wszystko polecam :)

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:08:04

Wybieram się w tym roku na studia kosmetologia i interesuje sie tym od dłuzego czasu, mam pewne pojęcie i sama brałam udział w mikrodermabrazji i oczyszczaniu twarzy/ maseczkacch. Oczyszczanie twarzy - tak, ale jest dozwolone tylko RAZ na pół roku i przynosi efekty, jednak trzeba je powatarzać i zalecać się do raz kosmetyczki/kosmetologia a co mikrodermabrazji to jest przecież zabieg który ma za zadanie odmłodzić twoją skóre... A jeśli chodzi o ślady po trądzikach to też miałam z tym problem i chodziłam na różnorodne zabiegi, szkoda pieniędzy na większe ślady, ja byłam 3 razy na usuwaniu laserowym i polecam, nie niweluje ich całkowicie ale nie rzucają sie tak w oczy i nie przeszkadzają mi już w niczym.

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:08:14

mikrodermabrazja daje dobre efekty laczac ja z kwasami chemicznymi :)

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:21:31

Bylam na mikrodermabrazji i skora jest super gladka ale po 1 razie efektow jakis super nie bd, ide sie zapisac na kolejny zabieg.:)
Oczyszczanie twarzy to jakas porazka, chodzilam, nic nie pomagalo a wrecz chyba bylo gorzej.
U mnie w malej miejscowosci, wsi jest gabinet kosmetyczny i fryzjerka, kolezanka chodzi tam regularnie wiec tez sie skusilam i naprawde jest super i tylko 60 zl a w miescie pewnie o wiele wiecej to kosztuje

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:27:13

na przebarwienia i blizny lepiej działają zabiegi kwasami.

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:30:18

chętnie poczytam: )

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:31:49

Cytat
andziula704
Chętnie poczytam o efektach, u mnie w mieście kosztuje 75zł z tego, co się orientuję :)

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:32:52

Kiedyś miałam mikrodermabrazję po 2 zabiegach było widać efekt natomiast sama mikrodermabrazja to ścieranie naskórka końcówka diamentową mnie to bolało ponieważ tam gdzie najwięcej zaskórników i blizn bo trądziku mocniej ścierała twarz miałam cała czerwona i łuszczącą potem przez miesiąc miałam ładna buzie a potem od nowa wszystko wróciło niestety.

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:33:30

Mikrodermabrazji się nie robi przy trądziku, bo to jest jak peeling mechaniczny, mogą się roznieść tylko stany zapalne i podrażnić.

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 13:44:21

dziewczyny a co powiecie o peelingu dermatologicznym?? usunie zaskorniki?

mikrodermabrazja- efekty

19 wrz 2013 - 15:45:02

mikrodermabrazja jest bardzo dobra dla osob nawet z tradzikiem. zluszcza ten brzydki naskorek. po 1 zabiegu nie ma cudowq trzeba isc kilka razy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szminka