Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Sposób na PRYSZCZE! :)

12 lut 2020 - 11:09:27

Ja stosuję i polecam Epiduo. Można ten krem stosować cały rok, tylko wiadomo, że latem trzeba dbać o to, by smarować twarz kremem z filtrem, ale to się w sumie tak czy inaczej powinno robić. Epiduo jest skuteczne i nie wysusza skóry.

Sposób na PRYSZCZE! :)

25 lut 2020 - 15:10:02

W mieście z którego pochodzę nie udało mi się trafić na dermatologa który stwierdziłby przyczynę mojego trądziku. Więc siostra zapisała mnie do pani dermatolog http://fastmedica.co.uk/lekarze/dermatolog/ do której sama chodziła tylko że w Londynie. Z racji tego że dość często ją odwiedzam więc dla mnie to nie był problem :) Ważne że dzięki Pani Ewie udało mi się całkowicie wyleczyć trądzik :)

Sposób na PRYSZCZE! :)

17 kwi 2020 - 20:16:58

Polecam przyjrzeć się kosmetykom prebiotycznym bo wzmacniają one ogólną kondycję naskórka. Bielenda ma bardzo fajną maseczkę z brzoskwinią i papają z serii smoothie mask. Dodatkowo dobrze detoksykuje co jest bardzo ważne w walce z trądzikiem

Sposób na PRYSZCZE! :)

22 lip 2021 - 11:59:33

mi najbardziej pomógł duac, a do tego serum z niacynamidem i kwas salicylowy ;)

Sposób na PRYSZCZE! :)

19 sty 2023 - 09:03:34

u mnie sprawdza sie serum ze stars from the stars i olejek z drzewa herbacianego

ja od siebie mogę polecić używanie kwasów i koniecznie spf!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-22 11:29 przez Aarah.

Sposób na PRYSZCZE! :)

23 mar 2023 - 21:30:55

Dzięki za info, sprawdze to sobie

Sposób na PRYSZCZE! :)

23 paź 2023 - 14:13:43

Dziewczyny, chciałam się podzielić moim doświadczeniem z olejkiem z oregano w walce z trądzikiem. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona jego skutecznością!

Olejek z oregano okazał się dla mnie naprawdę pomocny w zwalczaniu trądziku. Jego właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne sprawiły, że moje wypryski były mniej widoczne i szybciej się goiły. Stosowałam go punktowo na pojedyncze wypryski i zauważyłam, że pomagał w ich redukcji.

Wcześniej próbowałam różnych innych produktów na trądzik, ale żaden nie dawał takich efektów jak olejek z oregano. Oczywiście, każda skóra jest inna, więc nie mogę zagwarantować, że zadziała tak samo dobrze dla każdego. Ale jeśli szukasz naturalnego sposobu na zwalczanie trądziku, warto spróbować olejku z oregano.
olejek z oregano jest silny, jak masz bardzo wrażliwą skórę to rozcieńczaj go w jakimś w nośniku, aby uniknąć podrażnień skóry. Koleżnaka do tego stosowała olej konopny
Dla mnie był to strzał w dziesiątkę i teraz nie wyobrażam sobie pielęgnacji skóry bez niego. Może warto dać mu szansę i zobaczyć, czy również pomoże Wam w walce z trądzikiem. Powodzenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Garisell - opinie