Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

12 lip 2017 - 09:50:26

Używała któraś z Was acnerose? :)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

13 lip 2017 - 10:55:25

słyszałam o tym kremie, ale nie stosowałam

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

21 lip 2017 - 10:43:09

Kiedyś miałam taki tonik robiony na zamówienie. Przepisywał mi go dermatolog, ale lekarz rodzinny który wie o co kaman też przepisze. Teraz mam taki tonik ziołowy 100% naturalny i pomaga lepiej niż wszystkie poprzednie!

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

27 lip 2017 - 07:53:51

To ta seria w leczeniu trądziku rózowatego? Również chętnie poczytam sobie opinie. Głównie o kremie na dzień ponieważ nadal szukam ideawlnego kremu tak aby nałożyć makijaż i aby sie ten pod kremem nie rolował.

Sposób na PRYSZCZE! :)

28 lip 2017 - 12:25:55

szczerze nigdy nie stosowałam takich kremów;/ ale może mi się przydadzą

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

30 lip 2017 - 10:46:48

To w takim razie powinnaś być zadowolona. Mam własnie ten krem i jestem zachwycona. Nic się pod nim nie roluje, wchłąnia się super, praktycznie od razu mozna nakładać make up. I co najwazniejsze to rzeczywiście dobrze dizała na redukcję trądziku rozowatego, twarz jest po nałożeniu wyłągodzona, jasna, odżywiona :)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

31 lip 2017 - 12:39:13

Wanda mialaś moze jeszcze ich płyn? Orientujesz się czy mozna to gdzies kupić stacjonarnie w Warszawie?

Sposób na PRYSZCZE! :)

21 paź 2017 - 07:15:08

Dzieczyny! Szkoda mi was jak to czytqam,nie bierzcie chemii,znajdzie saune jeśli się wstydzicie to w innym miescie,Polecam saune,mam mialem pryszcze od zawsze ,raz z natury dwa z tego że może jestem sam ,i jak ręką odjąć...! Nie żartuję, 2-3 razy w tyg po 15 minut starczy,jak coś to priv

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 cze 2018 - 22:11:36

Ja w ciągu 13 lat walki z pryszczatą twarzą spróbowałam wszystkiego (tego też) i gucio pomogło, a czasem było wręcz gorzej, więc już nie ufam niczemu. Na szczęście z problemem sobie poradziłam w tym roku, a jak wyskoczy mi pryszcz, czy dwa, to tragedii nie robię, bo czymże jest jedna krosteczka w porównaniu z tym co miałam przez 13 lat...
Ja za to polecam bratka albo pyłek pszczeli - przy delikatnym trądziku większości osobom pomaga ;) U mnie była na twarzy tragedia, ale dzięki pyłkowi i bratkowi było choć trochę lepiej. Do tej pory piję, bo lubię :D

Cytat
Karlos193
Dzieczyny! Szkoda mi was jak to czytqam,nie bierzcie chemii,znajdzie saune jeśli się wstydzicie to w innym miescie,Polecam saune,mam mialem pryszcze od zawsze ,raz z natury dwa z tego że może jestem sam ,i jak ręką odjąć...! Nie żartuję, 2-3 razy w tyg po 15 minut starczy,jak coś to priv
Spróbować można, ale przecież to, że Tobie pomogło, nie oznacza, że innym też pomoże. Wszystko zależy od organizmu i stanu skóry. Ja po saunie nie mogłam dojść do siebie przez miesiąc - nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie. Byłam czerwona jak burak a pryszczy było coraz więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-15 22:13 przez frecix.

Sposób na PRYSZCZE! :)

22 lip 2018 - 21:20:54

Dzięki za info, skorzystam na pewno

Sposób na PRYSZCZE! :)

25 lip 2018 - 17:02:00

Ja tam nie cierpie sauny
Zawsze mi tam słabo
A to acneroze czy coś to już któryś raz słysze to jest na pryszcze?

Sposób na PRYSZCZE! :)

25 lip 2018 - 20:31:32

rewelacyjny płyn nie ma lepszego stosuje sie go punktowo i jest na receptę a skład jego bo jest robiony jest nastepujacy
Hydrocortisoni 1,0
Detreomycyni 5,0
Resorcini 3,0
AC. salcylici 5,0
70 spir vin
od 100,0
I nie ma mozliwości by po tym płynie pojawil sie jakikolwiek pryszczale swoja drogą dobrze zapoznac sie z tym artykułem Swietny artykuł http://akademiaducha.pl/skora-zwierciadlo-zdrowia/

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

09 sie 2018 - 14:25:30

Sama mam skórę skłonną do zmian trądzkowych i wiecie co mi pomogło? Odstawienie większości kosmetyków. Najlepiej jest wyeliminowac kosmetyki, które zawierają w sobie:
parafinę
oleje mineralne
wazelinę
parabeny
Co ciekawe to większośc kosmetyków antytrądzikowych zawiera właśnie te składniki, a działaja one niesamowicie wprost zapychajaco!

Pomogło mi równiez mydło z rózową glinką. Nie wysusza, nawilża. Jeszcze super jest mydło z węglem aktywnym. Ale używam go co drugi dzień. Przetestowałam ich kilka i najlepiej spisuje się u mnie mydło od Olivia Plum:


niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

14 sie 2018 - 15:19:33

Super pomysł !! Muszę spróbować :O pozdrawiam

Sposób na PRYSZCZE! :)

28 paź 2018 - 13:31:24

Trochę trudno mi w to uwierzyć, ale za taką cenę chyba sama chętnie sprawdzę, w końcu 7 zł to nie fortuna, a nuż się okaże, że faktycznie działa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki Oriflame:)