Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Sposób na PRYSZCZE! :)

30 wrz 2016 - 08:40:59

Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się pryszczy jest czosnek. Czosnek zawiera właściwości antybiotyczne, których skuteczność w leczeniu pryszczy i trądzika została dobrze potwierdzona. Zgnieć główkę czosnku i nałóż na twarz, szczególnie uważając, żeby ominąć okolice oczu. Czosnek zacznie działać po około 10-15 minutach. Po tym czasie zmyj go i osusz twarz ręczniczkiem.
Zmieszaj łyżkę cynamonu w proszku z łyżką soku z cytryny. Nałóż mieszankę na pryszcze.
Zmieszaj cynamon z miodem, aż uzyskasz jednolitą papkę. Nałóż ją na twarz tuż przed snem i zmyj rano. Powtarzaj zabieg co noc przez okres 2 tygodni.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

11 paź 2016 - 13:36:09

Mam dobry sposób, jest dosyć prosty - aplikator na wypryski HB. Tylko to wszystko musi być przeprowadzone z głową. Jesteś systematyczna, dbasz o cerę, używasz codziennie kosmetyku, to wtedy ślady stopniowo są eliminowane i zwyczajnie nic po nich wam nie pozostanie...

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

18 paź 2016 - 13:37:23

Aplikator na wypryski HB - działa systematycznie, poprawia stan cery, sprawia, że wygląda ona dużo lepiej, ale od razu takiego efektu nie będzie. W moim przypadku solidnie się nad tym wszystkim napracowałam i w tym momencie nie mam problemów.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

14 lis 2016 - 09:53:22

Najlepsze jest szare mydło! Serio! Miałam mega problemy z cerą, przede wszystkim tuż przed okresem. Zawsze pomagało no i maść z cynkiem jako dodatek, zamiast kremu na noc. Tanio, łatwo i bezpiecznie :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

14 lis 2016 - 14:52:23

Aha... szare mydlo. Baju baju. Szare mydło ma działanie wysuszające. Może daje na początku dobre efekty ale jedynie na początku kiedy wysusza Ci wszystkie pryszczyki. Potem cera jednak reaguje alergicznie oraz pojawia się coraz więcej pryszczy. Poza tym współczesne szare mydło to nie to samo co mydło potasowe jeszcze kiladziesiąt lat temu. Są to ostre srodki myjace plus perfumy ( wczytaj się w skład).
Sama stosuję obecnie na dzień Sevolium. Kiedyś nakładałam serum na twarz dwa razy dziennie, aktualnie wystarczy jedynie raz dziennie.Pryszczy jjest mniej.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 sty 2017 - 14:28:03

U mnie działają peelingi kwasem salicylowym, olejek z drzewa herbacianego, mycie buzi czarnym mydłem.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

18 sty 2017 - 08:02:06

No własnie na mnie peelingi średnio działały.Nie przepadam pnieważ zauważyłam,że wręcz pogarszają u mnie stan mojej twarzy.
Sevolium równiez polecam. Produkt ten idealnie zagoił aktywne stany zapalne, jak i pomógł na rozszerzone pory skóry i zaskórniki. Kiedyś używałam codziennie. Obecnie używam co drugi dzień.
Jesli chodzi o cene jest dobra w stosunku do wydajności i efektów jakie można zaobserwować w trakcie stosowania produktu. Nie jest taki tani ale opakowanie jest wydajne.No i tak jak wspomniałam stosuje obecnie co drugi dzień tak wiec powinno wystarczyć na długo.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

18 sty 2017 - 20:56:26

Dziewczyny nie szalejcie ,bo czosnek jest dobry do zupy a na buzie można sobie porobić niezłe poparzenia lepiej sprawdzić naturalne i sprawdzone produkty jesli ktoś ma kwiat Aloesu to to jest najlepszy zabieg regenerujący i oczyszcza pory a jak chcecie już gotowy produkt to proszę napiszcie na priva to powiem .

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 lut 2017 - 18:02:51

Srebro Koloidalne - Super Sprawa :-)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

13 mar 2017 - 09:07:19

O matko. NIe wiem czy kiedykolwiek nałożyłabym sobie czosnek na twarz :D Ogolnie lubię czasai przyprawić tak jedzenie ale również z umiarem. Poza tym podejrzewam,że cały dom by mi śmierdział od tego czosnku jakbym po nim taka wysmarowana chodziła.... No dajcie sobie z tym spokój.
Co do sevolium to również wypróbowałam i jestem pod wrażeniem. Jak na swoją cenę to jest to bardzo fajny i wydajny krem. Może nie wyleczy jakiegoś tam wielkiego trądziku ale na mniejsze krosty działa super.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

28 mar 2017 - 14:29:01

wyrywa???

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

29 mar 2017 - 09:56:04

Dziewczyny czy sevolium jest do zamówienia jedynie przez internet? Pytam się poniewaz zastanawiam się czy sobie nie kupić ale jak przeglądałam sobie sklepy to nie widiałam na półkach. A aptekach również :(

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

10 kwi 2017 - 12:42:36

Cytat
andraa
Dziewczyny czy sevolium jest do zamówienia jedynie przez internet? Pytam się poniewaz zastanawiam się czy sobie nie kupić ale jak przeglądałam sobie sklepy to nie widiałam na półkach. A aptekach również :(

Tak. Możesz kupić jedynie przez internet. Dodam,że jeśli już zdecydujesz się na zamówienie to najlepiej na stronie u producenta. Będziesz przynajmniej wiedziała czy kupujesz sobie świeżutkie.
Używałam jakieś 3 miesiące temu. Ogólnie byłam zadowolona chociaz nie mogłam się przyzwyczaić do konsystencji. Wydawała mi się taka rzadka oraz żelowa ( wczesniej używałam kremów gęstych ponieważ sądziłam,ze tylko takie bedą w stanie nawilżyć moją skórę) jednak okazało się,ze taki lekki krem również dobre sobie daje z tyym radę.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

14 kwi 2017 - 11:04:14

Ja używam kremu firmy Ziaja. Jestem zadowolona.

Sposób na PRYSZCZE! :)

19 cze 2017 - 01:24:18

Spróbujcie toniku ze srebrem koloidalnym, mam taki i widzę ze dobrze działa, jest bakteriobójcze, więc sprzyja skórze z problemami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mocno przetłuszczające się włosy