Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

Sposób na PRYSZCZE! :)

18 mar 2014 - 17:22:14

Cytat
JustynaeS20
Czytam, czytam i muszę powiedzieć, że zadziwia mnie ile rzeczy Wam pomaga ;D Ja zaczęłam mieć problemy z cerą jak miałam 12 lat, 8 lat męczyłam się, próbowałam wszystkiego czasami zdawało mi się, że już jest lepiej, ale nigdy nie na długo. Pół roku temu kiedy moja cera wyglądała już nieco lepiej (myślę, że po prostu po tylu latach musiało się to jakoś kończyć, szkoda że czekałam aż tyle...) No więc, kiedy problem już prawie zniknął zaczęłam brac hormony i wiecie co? Przekonałam się, że takie problemy to chyba głownie wina tego..że jedynie stosowanie czegoś "od wewnątrz" działa i daje efekty, leczy po prostu. Na mojej twarzy nie ma dzisiaj NIC, szkoda że nie zdecydowałam się wcześniej, bo pewnie nie miałabym takich problemów no i niestety niewielkich blizn w niektórych miejscach na twarz :(
Tobie się udało, możesz się cieszyć, ale nie wszyscy mogą zastosować terapię hormonalną. Sama wiesz ile przeszłaś zanim się udało. A większość z nas musi nadal eksperymentować, poszukiwać tego właściwego kosmetyku...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-18 17:25 przez basinkaban.

zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

31 mar 2014 - 13:43:04

Niestety w większości przypadków terapie hormonalne prowadzą do nasilenia problemu trądziku. Polecamy dobrego dermatologa, który umiejętnie pomoże zwalczyć problem na zewnątrz i od środka ;)

Sposób na PRYSZCZE! :)

07 kwi 2014 - 21:50:45

Ja wam poleciłam najlepsze kosmetyki dla mnie. Musicie spróbować, żeby się przekonać. Mogę powiedzieć, że efekt jest świetny.

Sposób na PRYSZCZE! :)

25 lip 2014 - 23:13:58

Na pewno wypróbuję. Z Synergen lubię puder.

Sposób na PRYSZCZE! :)

24 sie 2014 - 10:47:04

Odstawcie mleko z jadłospisu na pewien okres. Też miałam duże problemy z wypryskami. Teraz zamieniam mleko krowie na sojowe (biedronkowe by było taniej ;P. Nie muszę rezygnować z płatków śniadaniowych a różnicę widziałam po ok miesiącu zwłaszcza przed miesiączkami gdzie regularnie wyskakiwały te dziady wstrętne. Dziś mam spokój :) Spróbujcie, może i u was zadziała.

Sposób na PRYSZCZE! :)

27 sie 2014 - 21:18:54

Może i Tobie pomoże ale prawda może być taka, że nie dla każdej cery się to nada. Ale dzięki za pomysł, spróbuję na pewno:)

Sposób na PRYSZCZE! :)

29 wrz 2014 - 11:44:34

O tak, zdecydowanie jedzenie wpływa na stan naszej cery. W moim przypadku właśnie czekolada powodowała wysyp i rzeczy ostre tj.przyprawy itp ...

Sposób na PRYSZCZE! :)

14 paź 2014 - 10:00:30

Muszę tego spróbować, choć tak jak już ktoś wspomniał...prawdodopodobnie to się lepiej sprawdzi jak komuś indycentalnie takie krostki wyskakują ;) Bo ja z moją cerą srednio wyobrazam sobie mieć całą twarz w plastrach ;DD

Sposób na PRYSZCZE! :)

03 lis 2014 - 22:58:22

Mimo prawie czterdziestki na karku moja twarz była cała w wągrach i drobnych krostkach. Sposób na to odkryłam dzięki problemom z kolanami (siedzący tryb życia, lekka nadwaga), ponieważ zalecono mi stosowanie kolagenu naturalnego na regenerację stawów. Stosowałam noble medica, głównie ze względu na cenę. Teraz mogę zapomnieć o krostkach i wypryskach:) Młodszym dziewczynom mogę polecić maść cynkową i mydło siarkowe:)

Sposób na PRYSZCZE! :)

21 lis 2014 - 20:08:10

Ja osobiście polecam taką oto glinkę http://skarbysyberii.pl/pl/540-blekitna-glinka-kosmetyczna-antycellulitowa-dla-wszystkich-typow-skory-4607051790285.html. Co prawda niby antycellulitowa, ale moja wrodzona ciekawość kazała wypróbować mi ją również na twarz i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :) Glinka uspokoiła cerę,wygładziła ją, zniknęły zaczerwienienia, zmniejszyła pory i w ogóle jakby wszystkie zmiany, przebarwienia stały się mniej widoczne.

Sposób na PRYSZCZE! :)

06 sty 2015 - 17:28:06

mydło siarkowe

Sposób na PRYSZCZE! :)

24 mar 2015 - 18:59:02

a ja polecam ATREDERM kuracja długa ale jakie efekty

Sposób na PRYSZCZE! :)

05 kwi 2015 - 19:26:49

U mnie w Rossmanie niestety nie widziałam takich plastrów, a w sumie z chęcią bym spróbowała :)

Sposób na PRYSZCZE! :)

05 kwi 2015 - 20:43:19

Zapomniałam o pryszczach dzięki regularnemu stosowaniu kremu Niszcz pryszcz firmy Kosmetyki DLA. Świetnie eliminuje zaskórniki i zapobiega nowym.Buźka jest po nim zmatowiona, a jednocześnie nawilżona. Kremik jest moim nr 1 w pielęgnacji,Polecamsuper

http://www.kosmetykidla.pl/

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

06 kwi 2015 - 17:52:31

Ja polecam maseczkę z drożdży - jest rewelacyjna. Wystarczy ją nakładać 3-4 razy w tygodniu i w miarę szybko można pozbyć się pryszczy. Możecie też poczytać sobi o innych naturalnych sposobach. Ciekawe porady znalazłam np. http://jakpozbycsiepryszczy.pl/porady/z-tradzikiem-po-domowemu-cz-1/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paski Crest