Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

Sposób na PRYSZCZE! :)

02 mar 2014 - 19:59:09

Ja zaczynam kurację kosmetykami dr Murad i do nich na infolinię zadzwoniłam. Pytania zadają kosmetyczki i kosmetolodzy więc oni potrafią dobrze dobrać kosmetyki do rodzaju cery. Nie są jak ci natręci, którzy sami do nas dzwonią, takich ja też nie lubię :-)

Sposób na PRYSZCZE! :)

02 mar 2014 - 23:40:49

I co Ci dobrali dokładnie? Używasz?

Sposób na PRYSZCZE! :)

04 mar 2014 - 15:16:17

Mam kosmetyki z linii blemish. Używam i.. w końcu coś działa. Te pryszcze, które już były bledną a nowe się nie pojawiają. Jeżeli tak już zostanie to będzie cudownie ;-)

Sposób na PRYSZCZE! :)

04 mar 2014 - 19:47:16

ale jakiś żel czy tonik?? hmmm zaraz poszperam :)

Sposób na PRYSZCZE! :)

04 mar 2014 - 23:02:38

A czy za taką poradę online trzeba płacić? Bardzo mnie to zaintrygowało, chyba zadzwonię ;)

Sposób na PRYSZCZE! :)

05 mar 2014 - 00:03:59

jestem ciekawa co dokładnie Ci dobrali, probuje wyszukać również czy maja tylko damskie kosmetyki czy meskie tez... ale cos slabo idzie mi szukanie!

Sposób na PRYSZCZE! :)

05 mar 2014 - 00:35:18

dzięki za info!!!

Sposób na PRYSZCZE! :)

10 mar 2014 - 17:11:09

Ja wygooglowałam i znalazłam stronkę murad.pl, są tam całe zestawy kosmetyków na różne problemy skórne.
A w sprawie konsultacji to trzeba dzwonić na ten numer kontaktowy na ich stronie???

Sposób na PRYSZCZE! :)

11 mar 2014 - 13:37:47

Mam żel oczyszczający do mycia twarzy i żel do cery trądzikowej. Ja numer znalazłam na ich stronie. A kosmetyki są uniwersalne i pasują do cery damskiej i męskiej.

Sposób na PRYSZCZE! :)

11 mar 2014 - 13:58:15

marcowna
Niekoniecznie, ja przetestowałam kosmetyki vichy, iwonistin, la roche-posay dobre były bo delikatne, ale jakiś cudownych zmian na skórze nie zauważyłam
Używam teraz niebieskiego toniku Garniera-świetnie oczyszcza i ściąga pory, dokupię jeszcze żel z tej serii.


a vichy, la roche-posay to niby nie są drogeryjne? przeciez vichy to jedna z marek koncernu l'oreala.

ja jakos nie moge przekonac sie do usuwania makijazu, przetarcia chusteczki i nie uzywania wody. No jakos nie moge i juz. Mam wrazenie, ze moja twarz jest ciagle brudna. Ale moze chociaz zamienie ja na wode przegotowana.

Poza tym, chusteczki do demakijazu wysuszaja skore!

Sposób na PRYSZCZE! :)

11 mar 2014 - 19:24:14

Skoro kosmetyki murad mogą być zarówno dla cery damskiej i męskiej, spróbuję namówić mojego faceta. Może nie ma aż takich problemów z pryszczami jak ja, ale czasem tu i ówdzie mu coś wyskoczy ;)

Sposób na PRYSZCZE! :)

11 mar 2014 - 19:36:35

Czytam, czytam i muszę powiedzieć, że zadziwia mnie ile rzeczy Wam pomaga ;D Ja zaczęłam mieć problemy z cerą jak miałam 12 lat, 8 lat męczyłam się, próbowałam wszystkiego czasami zdawało mi się, że już jest lepiej, ale nigdy nie na długo. Pół roku temu kiedy moja cera wyglądała już nieco lepiej (myślę, że po prostu po tylu latach musiało się to jakoś kończyć, szkoda że czekałam aż tyle...) No więc, kiedy problem już prawie zniknął zaczęłam brac hormony i wiecie co? Przekonałam się, że takie problemy to chyba głownie wina tego..że jedynie stosowanie czegoś "od wewnątrz" działa i daje efekty, leczy po prostu. Na mojej twarzy nie ma dzisiaj NIC, szkoda że nie zdecydowałam się wcześniej, bo pewnie nie miałabym takich problemów no i niestety niewielkich blizn w niektórych miejscach na twarz :(

Sposób na PRYSZCZE! :)

12 mar 2014 - 12:00:12

Ja już zadzwoniłam na infolinie, miła pani poradziła mi bym zamówiła kosmetyki z serii Blemish Murada przemyślę to dziś i coś mi się wydaje że zrobię ostatni eksperyment kosmetyczny a może akurat się uda:) dam znać!

Sposób na PRYSZCZE! :)

12 mar 2014 - 12:15:24

o FUJ! na trądzik tylko dermatolog i leki!! po wyrywaniu zostaną Ci blizny ;ooooo

Sposób na PRYSZCZE! :)

12 mar 2014 - 12:33:56

Dziewczyny polecam do cery tradzikowej lub na wychodzace pryszcze,krosty la roche posay effaclar duo badz tez effaclar k,na prawde cudowny krem-nie nalezy do tanich bo ceny apteczne sa od 47-75zl w zaleznosci od apteki,ale czesto mozna go dostac w superpharm na kody life style za 29zl lub 33
Ja smaruje cienka warstwa na cala buzie czasem dla lepszego efektu jednak gdy wychodzi mi cos szybko smaruje tym kreem i nic wiecej dalej sie nie pojawi tylko ladnie sie wchlonie,bez zadnych krost i bolu:)
Polecam poczytajcie o nich na wizazu to KWC tradzikowe!!!!ja mam cere tradzikowa od podstawowki w wieku 27lat go odkrylam i nie mam zamiaru go oddac,moja cera jest znacznie w lepszym stanie zmniejszyly mi sie nawet niektore blizny,sa malo widoczne,polecam z czystym sumieniem:)
Myje rowniez buzie zelem z serii Effaclar na zmiane z zelem Vichy w zielonej butelce,polecam rowniez

Przy effacler duo badz k jest duze prawdopodobienstwo ze na poczatku moze wasz wysypac,ale jest to standard potem cera jest zupelnie inna
Ja uzywam rowniez na zmiane raz jednego raz drugiego
Duo ma 40ml
K ma 30ml
Oba sa wydajne:)
Polecam rowniez kuracje z Triacnelem z Avene kwc jest rowniez drogi ale pomaga !!!jest to kuracja ktora trzeba sobie radzic np 7dni i przestac-raz na jakis czas
Rowniez mize wysypac na poczatku poczytajcie na wizaz:)lub you tube

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eveline olejek do rzęs 5in1