Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:53:31

Kupiłabym, ale się powstrzymam, bo firma Rosman testuje na zwierzaczkach.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:55:42

Nie wyobrażam sobie mycia twarzy używając chusteczek dla niemowląt... ja mam bardzo podatną cerę na jakieś pryszcze itp dlatego używam tylko produktów które mam wypróbowane i nie zamierzam niczego testować bo już nie raz tak zrobiłam i potem źle na tym wyszłam. Może i te plastry są dobre ale każdy ma inna cerę i inaczej na niego dany produkt działa, Tobie pomogły a innej mogą jeszcze bardziej zaszkodzić.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 20:24:00

Cytat
lejdiss21
Również polecam mycie twarzy bez użycia wody. Tzn. ja zmywam makijaż przegotowaną wodą i oliwką bambino. I od czasu gdy nie używam bezpośrednio wody prosto z kranu, to cera się poprawiła.
Jednak coś w tym jest. :)

Cytat
agutka188
Nie wyobrażam sobie mycia twarzy używając chusteczek dla niemowląt... ja mam bardzo podatną cerę na jakieś pryszcze itp dlatego używam tylko produktów które mam wypróbowane i nie zamierzam niczego testować bo już nie raz tak zrobiłam i potem źle na tym wyszłam. Może i te plastry są dobre ale każdy ma inna cerę i inaczej na niego dany produkt działa, Tobie pomogły a innej mogą jeszcze bardziej zaszkodzić.
Dlatego należy wybrać dobre chusteczki i nie brać pierwszych lepszych, tańszych.
Dobre są również Nivea.
Te, których ja używam, Kindii, są naprawdę bardzo delikatne, co ważniejsze, nie są aż tak nasączone, nie cieknie z nich ten "płyn".

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 20:30:40

Cytat
marcowna
maść cynkowa

maść cynkowa jest dobra, ale tylko na początku działa cuda. Później skóra się przyzwyczaja. Doświadczyłam tego na własnej skórze. Przynajmniej na mnie w ten sposób działała.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 20:33:24

Ja to bym radziła jednak przestawić się na typowo apteczne kosmetyki, te wszystkie Garniery i inne Nivea nic dobrego ze skórą nie robią.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 21:35:23

Ewentualnie woda termalna do mycia twarzy dostępna w aptekach. Ja jeszcze nie próbowałam.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 21:41:45

Mój sposób to maść ichitiolowa,smaruje na grubo, zaklejam zwykłym plastrem na noc, rano pryszcz jest na plastru.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 wrz 2013 - 14:20:29

Cytat
0ldkicz
Kupiłabym, ale się powstrzymam, bo firma Rosman testuje na zwierzaczkach.


naprawdę? ... to się załamałam.. powinni oznaczać to na produktach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 14:20 przez adzia333.

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 wrz 2013 - 17:09:26

Cytat
ilayla
Ja to bym radziła jednak przestawić się na typowo apteczne kosmetyki, te wszystkie Garniery i inne Nivea nic dobrego ze skórą nie robią.

Niekoniecznie, ja przetestowałam kosmetyki vichy, iwonistin, la roche-posay dobre były bo delikatne, ale jakiś cudownych zmian na skórze nie zauważyłam
Używam teraz niebieskiego toniku Garniera-świetnie oczyszcza i ściąga pory, dokupię jeszcze żel z tej serii.

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 wrz 2013 - 17:13:14

A ja polecam olejek herbaciany :)

Sposób na PRYSZCZE! :)

16 wrz 2013 - 17:17:09

Cytat
trombaslonia
fajnie, tak zachwalasz, ze az zaluje, że nic mi nie wyskakuje na twarzy:P

Sposób na PRYSZCZE! :)

17 wrz 2013 - 14:40:42

też ich używam, w połączeniu z maseczką na wągry tej samej linii (maseczka sama w sobie jest NAPRAWDĘ dobra)

Sposób na PRYSZCZE! :)

17 wrz 2013 - 14:43:10

Kiedyś miałam takie plastry, ale nic nie pomagały :(

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

17 wrz 2013 - 14:43:28

ale nieźle. Pierwszy raz o tym słyszę, następnym razem jak znajdę takiego nieproszonego gościa to zakupię te plastry :D

Sposób na PRYSZCZE! :)

17 wrz 2013 - 14:50:48

i jeszcze jedno moje kochane!
ostatnio naprawiają u mnie w bloku rury i nie mam przez 10 dni ciepłej wody.
ale nie w tym rzecz.

Myjcie codziennie rano po wstaniu z łóżeczka twarz rumiankiem! Zwykłym rumiankiem. zaparzyć i przemywać normalnie jakbyście myły buzię w misce :p
Pomaga bo ja tak robie 3 dzień i mój ogień na buzi schodzi!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eyeliner - reklamacja?