Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwas hialuronowy- używacie?

19 wrz 2013 - 09:43:38

Przy tłustej skórze polecam hialuronian cynku - nie tylko ładnie wygoi wypryski ale tez nawilży skórę.

Kwas hialuronowy- używacie?

24 wrz 2013 - 16:29:17

JA zdecydowanie polecam zabieg z kwasem hialuronowym ,albo jako wypelnienie bruzd czy ust ,albo preparat Redensity ,którym ostrzykuje się całą twarz .Wiele kremów stosowałam z kwasem ,ale żadem nie dał mi takich efektów jak tego typu zabieg .Zdecydowałam się na klinikę beautymed Dr mirackiego ,bo miała dobre rekomendacje i czytałam wiele artykułów tego lekarza w gazetach .I warto ,bo lekarz godny polecenia

Kwas hialuronowy- używacie?

11 gru 2013 - 16:47:37

Nigdy nie używałam kwasu hial. w żelu, ale chodziłam na zabiegi. Ostatnio wypełniałam zmarszczki w okolicy ust, które już były dość widoczne. Teraz wyglądam super :) Dużo młodziej, ale ciągle naturalnie. Polecam dr Noszczyk, jest świetną specjalistką. Przyjmuje w Melitusie.

Kwas hialuronowy- używacie?

12 gru 2013 - 15:36:57

Cytat
Mrskobietka
Najważniejsze żeby ni stosować kremów zamocnych tylko odpowiednio do wielu. Z kwasem hialuronowym to osobiscie uważam że gdzies 40-stki powinny używać nie wcześniej.

a ja właśnie uważam, że nie ma ograniczeń wiekowych, wszędzie tam gdzie potrzeba nawilżenia można używać kwasu hialuronowego.
Osobiście używam z kilkoma kroplami oleju i jestem zadowolona z efektów.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 4/5

Kwas hialuronowy- używacie?

16 maj 2018 - 14:29:15

Najlepiej oczywiście poradzić się specjalisty. Mi nie chciało się bawić w żele i kremy i od razu poszłam wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy w usta. Lepiej się chyba nie da powiększyć ust tak naturalnie. :D

___________________________________________________________
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-17 07:05 przez moderator.

Kwas hialuronowy- używacie?

19 lip 2018 - 18:03:34

Ja nie jestem przekonana co do wizyty u specjalisty od poprawiania urody :) ale kwas hialuronowy stosuję w kosmetykach, kupuję kremy i serum od AVA i jestem zadowolona

Kwas hialuronowy- używacie?

23 sie 2018 - 13:07:07

Tak, używam kwas hialuronowy. Dobrze nawilża skórę, jednak trzeba go pomieszać np. z olejkiem arganowym bo inaczej wyschnie i zrobi się taka dziwna maska z niego. Też fajnie kupić sobie kilka olejków z różnymi właściwościami i wypróbować. Jeśli nie chce Ci się jednak kombinować z kwasem hialuronowym to możesz skorzystać z tych produktów - <moderacja> według mnie są naprawdę okey.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 10:22 przez moderator.

Kwas hialuronowy- używacie?

06 sie 2019 - 12:48:35

Ja od pewnego czasu stosuję kwas hialuronowy od Restylane, poleciła mi go kosmetyczka zapewniając, że jest przebadany i skuteczny. Poszłam za jej radą i teraz mam prawie że własny salon kosmetyczny w domu, a skóra młodnieje!

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Kwas hialuronowy- używacie?

12 sie 2019 - 07:12:24

Dobre efekty daje mezoterapia z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Wstrzyknięcie pod skórę kwasu hialuronowego powoduje natychmiastowe jej nawodnienie, zwiększenie elastyczności oraz wypełnienie delikatnych zmarszczek. Preparat stymuluje również produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra pobudzana jest do rewitalizacji, a efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych, równie nieinwazyjnych metod.

Niestety ale kwas hialuronowy zawarty w kosmetykach nie wnika tak głeboko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mikrodermabrazja- efekty