Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:40:18

Witajcie,
Czy używała któraś z was Regenerum na włosy? Jest nowością, dlatego nigdzie w internecie nie mogę znaleźć opinii na temat tego kosmetyku. Cena jest dość wysoka, bo za 125 ml musimy zapłacić ok. 20 zł. Jeśli ktoś ma już jakieś doświadczenie z tą maską, proszę o podzielenie się nim na forum :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:46:22

to chyba nie za dużo ja za 50 ml arganowego oleju płace 20 zł, ale nie słyszałam jeszcze o tym więc nie pomoge :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:48:25

Podbijam bo sama chętnie się dowiem ^^
Regenerum do paznokci u mnie sprawdziło się rewelacyjnie, więc jestem bardzo ciekawa co wymyślili na włosy :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:50:36

Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:10:27

Nikt nic? :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:15:12

Podbijam! Maluję włosy znów na jasny blond, bo są w niezłym stanie, ale pewnie po malowaniu nieco się podniszczą. To regenerum wydaje się być interesujące.

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:17:11

Ja używam. Kupiłam ostatnio za 14zł. Ogólnie polecam bo włosy są po tym miłe w dotyku, ale jakiejś rewelacji nie ma:)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:20:41

ja się skusiłam i muszę powiedzieć, że jest super:) włosy po nim same się rozczesują:P są gładkie i nawilżone. Dawno nie miałam tak dobrej odżywki!

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 22:40:05

Ktoś jeszcze? :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 22:43:50

ciekawe co w niej jest, że taka cena... mnie by było szkoda.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:42:40

Cytat
dagoos86
ciekawe co w niej jest, że taka cena... mnie by było szkoda.
Jeżeli dawałaby efekty i rzeczywiście regenerowała włosy, wtedy dla mnie byłaby warta tej ceny.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:45:21

Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:52:37

Cytat
SunFlower23
Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

ja mam placenta - około 10-15 zł za litr. Nie kupiłam jej z myślą o jakiejś super regeneracji czy zniewalających efektach. NA co dzien używam przed myciem włosów olejków - amla, rycynowy lub nafta kosmetyczna. Moje włosy są super, nawilżone, nie rozdwojone. A tej odzywki używam gdy myję włosy jak wcześniej nie miałam nałożonych olejków w celu raczej łatwego rozczesania i lekkiego nawilżenia :) w tym celu bardzo dobrze się sprawdza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-10 09:53 przez nicolenkaa.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:54:06

Cytat
rzabucha
Regenerum do paznokci u mnie sprawdziło się rewelacyjnie, więc jestem bardzo ciekawa co wymyślili na włosy :)

U mnie też :) Paznokcie rosły jak szalone, przestały się kruszyć i rozdwajać, a były naprawdę w fatalnym stanie. Po dwóch tygodniach przestałam używać odżywki, zaczęłam malować paznokcie i teraz po miesiącu nadal są twarde i długie :)
Więc też chętnie dowiem się czegoś więcej

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:54:49

Cytat
nicolenkaa
Cytat
SunFlower23
Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

ja mam placenta - około 10-15 zł za litr. Nie kupiłam jej z myślą o jakiejś super regeneracji czy zniewalających efektach. NA co dzien używam przed myciem włosów olejków - amla, rycynowy lub nafta kosmetyczna. Moje włosy są super, nawilżone, nie rozdwojone. A tej odzywki używam gdy myję włosy jak wcześniej nie miałam nałożonych olejków w celu raczej łatwego rozczesania i lekkiego nawilżenia :) w tym celu bardzo dobrze się sprawdza :)

Ja najbardziej lubię maskę Kallos Latte, dobrze nawilża włosy, ułatwia ich rozczesywanie, a przy tym nieziemsko pachnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem pod oczy dla mężczyzn