Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

46 minut temu

elektryka sklep

52 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:40:18

Witajcie,
Czy używała któraś z was Regenerum na włosy? Jest nowością, dlatego nigdzie w internecie nie mogę znaleźć opinii na temat tego kosmetyku. Cena jest dość wysoka, bo za 125 ml musimy zapłacić ok. 20 zł. Jeśli ktoś ma już jakieś doświadczenie z tą maską, proszę o podzielenie się nim na forum :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:46:22

to chyba nie za dużo ja za 50 ml arganowego oleju płace 20 zł, ale nie słyszałam jeszcze o tym więc nie pomoge :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:48:25

Podbijam bo sama chętnie się dowiem ^^
Regenerum do paznokci u mnie sprawdziło się rewelacyjnie, więc jestem bardzo ciekawa co wymyślili na włosy :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 11:50:36

Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:10:27

Nikt nic? :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:15:12

Podbijam! Maluję włosy znów na jasny blond, bo są w niezłym stanie, ale pewnie po malowaniu nieco się podniszczą. To regenerum wydaje się być interesujące.

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:17:11

Ja używam. Kupiłam ostatnio za 14zł. Ogólnie polecam bo włosy są po tym miłe w dotyku, ale jakiejś rewelacji nie ma:)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 20:20:41

ja się skusiłam i muszę powiedzieć, że jest super:) włosy po nim same się rozczesują:P są gładkie i nawilżone. Dawno nie miałam tak dobrej odżywki!

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 22:40:05

Ktoś jeszcze? :)

Regenerum na włosy.

09 wrz 2013 - 22:43:50

ciekawe co w niej jest, że taka cena... mnie by było szkoda.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:42:40

Cytat
dagoos86
ciekawe co w niej jest, że taka cena... mnie by było szkoda.
Jeżeli dawałaby efekty i rzeczywiście regenerowała włosy, wtedy dla mnie byłaby warta tej ceny.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:45:21

Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:52:37

Cytat
SunFlower23
Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

ja mam placenta - około 10-15 zł za litr. Nie kupiłam jej z myślą o jakiejś super regeneracji czy zniewalających efektach. NA co dzien używam przed myciem włosów olejków - amla, rycynowy lub nafta kosmetyczna. Moje włosy są super, nawilżone, nie rozdwojone. A tej odzywki używam gdy myję włosy jak wcześniej nie miałam nałożonych olejków w celu raczej łatwego rozczesania i lekkiego nawilżenia :) w tym celu bardzo dobrze się sprawdza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-10 09:53 przez nicolenkaa.

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:54:06

Cytat
rzabucha
Regenerum do paznokci u mnie sprawdziło się rewelacyjnie, więc jestem bardzo ciekawa co wymyślili na włosy :)

U mnie też :) Paznokcie rosły jak szalone, przestały się kruszyć i rozdwajać, a były naprawdę w fatalnym stanie. Po dwóch tygodniach przestałam używać odżywki, zaczęłam malować paznokcie i teraz po miesiącu nadal są twarde i długie :)
Więc też chętnie dowiem się czegoś więcej

Regenerum na włosy.

10 wrz 2013 - 09:54:49

Cytat
nicolenkaa
Cytat
SunFlower23
Cytat
Chustka
Ja zazwyczaj kupuję maski z Kallosa, gdzie za litr płacę 17 zł, więc dl a mnie 20 zł za 125 ml to jednak dużo, zwłaszcza, że j amam tendencję do obfitego nakładania masek na włosy, więc przypuszczam, że na długo 125 ml mi nie wystarczy.


I jak te maski sprawdzają się? Zastanawiam się nad kupnem takiej przeciwko wypadaniu włosów, ale nie chcę potem wyrzucać 1l maski.

ja mam placenta - około 10-15 zł za litr. Nie kupiłam jej z myślą o jakiejś super regeneracji czy zniewalających efektach. NA co dzien używam przed myciem włosów olejków - amla, rycynowy lub nafta kosmetyczna. Moje włosy są super, nawilżone, nie rozdwojone. A tej odzywki używam gdy myję włosy jak wcześniej nie miałam nałożonych olejków w celu raczej łatwego rozczesania i lekkiego nawilżenia :) w tym celu bardzo dobrze się sprawdza :)

Ja najbardziej lubię maskę Kallos Latte, dobrze nawilża włosy, ułatwia ich rozczesywanie, a przy tym nieziemsko pachnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem pod oczy dla mężczyzn