Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

tabernakula sklep

10 minut temu

zakupy internetowe

35 minut temu

Budowa domu

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 17:55:05

Kobietki, jaki balsam brązujący polecacie? Taki z wyższej półki jak najbardziej. Słyszałam wiele dobrego o tanim Dax Cosmetix Perfecta Bronze (13 zł) jak i o droższym Elancyl Soin Peau Neuve Ensoleillant (65 zł).

Dodam, że mam ciemniejszą karnację i mam problem z plamkami na skórze, mam takie przebarwienia ciemniejsze (nierówna pigmentacja na łydkach i wewnętrznej części przedramion) i niestety opalanie na słońcu i solarium wzmaga to. Balsam brązujący wyrówna mi plamki. Kiedyś miałam podejście do Nivea ale smugi nieziemskie i schodził płatami. Teraz chcę się pozbyć w końcu chociaż wizualnie pigmentacji nierównej balsamem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 18:08 przez rastagirl.

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:00:28

Skoro masz ciemną karnację to po ci balsam brązujący?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 18:00 przez chinczyk_.

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:02:49

Jesli chodzi o balsam brazujacy to polecam lirene body arabica ale trzeba sie nim smarowac praktycznie codziennie a jesli chodzi o samoopalacz to polecam sun ozon z rossmanna (mleczko albo w spreju).. Te trzy produkty u mnie sie sprawdzaja ok, nie robia smug i pachna w miare dobrze

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:03:12

Bo mam problem z plamkami na skórze, mam takie przebarwienia ciemniejsze (nierówna pigmentacja na łydkach i wewnętrznej części przedramion) i niestety opalanie na słońcu i solarium wzmaga to. Balsam brązujący wyrówna mi plamki. Kiedyś miałam z Nivea ale to była porażka... Na długo się zraziłam ale robię podejście drugie bo ta pigmentacja wygląda jakbym się nie domyła :/

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:03:54

Ja miałam ten z Daxa, ale jakoś bardzo szybko się mi się zaczął psuć, mimo ważnej przydatności do wykorzystania.

Mam doświadczenie z Ziaja Sopot- dziewczyny na forach chwaliły, więc kupiłam. W sumie dobry, ale jak dla mnie za szybko brał, więc go rozcieńczałam z balsamem.

Teraz mam z Kolastyny- jest bardzo delikatny, nie bierze tak mocno, bardziej podkreśla opaleniznę. Nie ma smug. Zapach taki średni, ale cóż...

Ten z Lirene ma moja przyjaciółka- mimo jasnej karnacji nie widać sztucznego efektu, też jest delikatny, bardziej podkreśla opaleniznę, wyrównuje koloryt (tak jak Kolastyna), a nie tworzy opalenizny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 18:05 przez miamiu.

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:03:55

lirene balsam brązujący - jest w wersjach do ciemnej i jasnej karnacji. Kosztuje coś koło 13 zł - w promocji 9,99zł.

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:12:51

ja używałam zarówno ten z lirene jak i ziajkę -między nimi nie ma jakiejś super różnicy,nie robią smug ,ale "zapach"jest dość intensywny,nie znalazłam jeszcze takiego który ładnie pachnie.

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:13:16

A ja polecam nie balsam, a spray z Sun Ozon za 8 zl w Rossmannie. Jest świetny, zero smug, itp :)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:15:27

Polecam Yves Rocher

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:22:07

Ja polecam z Dove, bardzo ładnie brązuje i pozostawia takie świecidełka na skórze, wygląda to super, tak ładnie się skóra mieni w słońcu;)

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:22:20

a jakiś do ciemniejszej karnacji? :)

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:32:08

ja tez polecam ten z dove do ciemnej karnacji ze złotymi drobinkami fajnie się mieni w słoncu,
mam też ten z lirene ale wali dla mnie niesamowicie i posmarowalam się nim pare razy i leży.
ten z Dove ładnie się wchłania,nawilża i nie klei się tak jak ten z lirene. no i na początku ładnie pachnie ale potem czuć tą woń samoopalacza ale jest to do zniesienia :P i najważniejsze nie zostawia smug , a przy lirenie czasem się zdarzały

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:34:50

Kolastyna zdecydowanie niezastąpiona od lat. :-)

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:38:35

Polecam Dove summer glow, myślę, że dla ciemniejszej karnacji będzie też :)

Dobry balsam brązujący

16 sie 2013 - 18:43:21

Lirene polecam ;) bez smug, zapach do zniesienia, po prostu smaruje się nim nie bezpośrednio przed wyjściem, tylko tak, żebym mogła sie wykapać jeszcze, ale jest bardzo fajny ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

waniliowa mgiełka AVON