Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farba pokrywająca siwe włosy?

26 lip 2013 - 15:44:07

Jestem naturalną ciemną brunetką, lecz jakiś czas temu rozjaśniłam włosy do ciemnego blondu. Po zastosowaniu farby Casting (która również u mnie średnio się sprawdziła) kolor lekko mi się przyciemnił, ale chciałabym zostac już przy mniej więcej takim odcieniu. Poszukuję farby która pokrywa siwe włosy, gdyż jestem prawie w 100% siwa :( Chciałabym dodatkowo by nie niszczyła jakoś drastycznie włosów, ponieważ jestem zmuszona farbować włosy co niecały miesiąc. Stosowałam już wiele specyfików, ale ciągle coś jest nie tak. Jestem wlaśnie po farbowaniu Garnier Olia i to kompletna klapa, bo pokrycie siwych włosów u mnie wyszło praktycznie zerowe. Słyszałam ostatnio dobre opinie o Schwarzkopf -Perfect Mousse, co myślicie? Macie może innych faworytów?

Farba pokrywająca siwe włosy?

26 lip 2013 - 15:46:48

no to takim rozjaśnieniu to trzeba milion odżywek, maseczek i szamponów używać. moja mama używa palette, weeli, joanny, czasem loreal, nigdy nie ma siwych włosów widocznych. no ale blondy wysuszają.

Farba pokrywająca siwe włosy?

26 lip 2013 - 15:55:11

mam grube włosy, którym rozjaśnianie nie zrobiło wielkiej krzywdy. są w przyzwoitym stanie póki co:) Zależy mi przede wszystkim na pokryciu siwych włosów. Znacie jakieś konkretne nazwy farb, które mogłabym wypróbować?

Farba pokrywająca siwe włosy?

07 wrz 2018 - 18:30:19

podobno po hennie farba nie pokryje włosów.
ja mam siwe i jest mi w nich dobrze , babki zaczepiają mnie na ulicy ;
przepraszam Panią czym Pani farbuje włosy?:D

Farba pokrywająca siwe włosy?

07 wrz 2018 - 19:53:01

ja farbuje naturią i wellation obie sie sprawdzaja w 100% i świetnie pokrywaja siwe włosy i jak dla mnie nie niszcza tak włosy nie sa takie sztywne jak po loreal czy innych farbach

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Farba pokrywająca siwe włosy?

25 paź 2018 - 15:18:17

A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Farba pokrywająca siwe włosy?

13 gru 2018 - 09:34:47

Ja szukam naturalnej farby do siwych włosów. Na razie dwie wypróbowałam, ale żadna nie dała mi takiego efektu, jaki oczekiwałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co najlepsze do opalanka?