Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie szkolenia kosmetyczne teraz warto robić?
Chodzi o umiejętności która dają lepsze pieniądze, pozwalają zarobić.
Propozycje?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

teraz na topie jest stylizacja rzęs, mikrodermabrazja,

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Rzęsy? Ty pracujesz w salonie? Faktycznie duże jest tym zainteresowanie?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Przecież rzęsy są od dawna popularne, nauka trwa bardzo krótko, a dodatkowo można zarabiać na tym fajne pieniądze.
Nie wiedziałaś? ;-)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Nie wiedziałam. I taka zwyczajna stylizacja rzęs z oferty new nails wystarczy? Program jest krótki, ale z drugiej strony, co można wymyślić przy rzęsach?

Ja mam kilkanaście różnych szkoleń, głównie wizaż, pieniążki są fajne, bo np. za ślubny biorę 120 zł z próbnym w cenie. Mam swój mały salonik, ale teraz jest tam dziewczyna, która zajmuje się pazurkami i przy okazji włączy łóżko itp. a ja przyjeżdżam tylko na godzinę lub bezpośrednio do klientki, teraz będę się starać o dofinansowanie z UP bo chcę opalanie natryskowe jeszcze mieć w saloniku :) A od Września, kiedy synek będzie trochę starszy sama takie szkolenia będę prowadzić :) Także polecam pójść w tym kierunku :) Jeśli chodzi o rzęsy , również mam uprawnienia, ale małe jest nimi zainteresowanie, niestety stereotypy, że wypadają z naszymi własnymi wygrały i dziewczyny się teraz boją.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Brawa dla ciebie ;-) Po prostu każdy powinien nakierować się na stawanie się specjalistą w jakiejś dziedzinie, bo tylko wtedy można zarabiać naprawdę godziwe pieniądze i nie martwić się całe życie o to co będzie dalej...

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Ja od pierwszego szkolenia w new nails robiłam wszystko co mogłam, aby tylko poprawiać swoje kwalifikacje.
Szło mi całkiem nieźle, dobrze zarabiam i w tematyce paznokci/wizażu uważam siebie za specjalistę.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ja podobnie - jeśli jesteście nastawione na naukę tego, co musicie, a nie tego co chcecie, to nigdy w życiu nie osiągniecie niczego pod względem materialnym i zawodowym. Po prostu to nie jest kraj dla ludzi, którzy nie potrafią się zaangażować.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Mało kto w tym kraju jest nastawiony na pracę i zaangażowanie. Wszyscy raczej podchodzą do swoich obowiązków na zasadzie co robić, że się nie narobić i jeszcze zarobić.

wydaje mi się, że teraz dużo chętnych jest na lasery, itp.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Nie wiem czy bardziej nie spróbuję się zaangażować w tematykę masaży - tutaj faktycznie stawki są wysokie, a zainteresowanie jest bardzo duże. Nie sądzę, żeby akurat to mogło się szybko zmienić - tylko że poznanie wszystkich metod masażu to mega dużo pracy :(

podologia cieszy się zainteresowaniem,ale kursy są drogie

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

O podologii też myślałam. Czy ja wiem? Drogie? Jeśli szkolenie jest zawodowe, przygotowuje do pracy, trwa dwa tygodnie i kosztuje 2 klocki, to wcale nie jest dużo, oczywiście zakładając, że faktycznie przygotowuje do pracy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Weź pod uwagę jakie później stawki obowiązują przy zabiegach podologicznych. Kolejna kwestia - ile ma kosztować szkolenie zawodowe, które trwa 2 tygodnie?
Przecież normalnie za dzień szkoleniowy płaci się po 500 zł...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc