Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bronzer dla blondynki

07 lip 2013 - 21:23:30

Hej,
szukam pierwszego, jakiegoś fajnego bronzera.
Mam ciemne blond włosy.
Mozecie cos polecic?

bronzer dla blondynki

07 lip 2013 - 21:26:03

ja odkąd pamietam mam kuleczki z Avonu... Jeden z nielicznych kosmetów który mnie nie uczula ;)

bronzer dla blondynki

07 lip 2013 - 21:43:02

tez mam te kuleczki ale nie umie ich nakladac...

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

bronzer dla blondynki

25 lip 2013 - 15:17:09

Witam jeżeli chodzi o bronzer ja używam na przykład
L'oreal Mgiełka Brązująca do twarzy dla Blondynek 75ml
Mgiełka opalająca to pierwsza opalenizna w sprayu, która zachwyci Cię efektem zaledwie w kilka chwil. Wystarczy, że spryskasz twarz, a już po 5 minutach możesz cieszyć się piękną i lśniącą opalenizną. Mgiełka samoopalająca to idealny kosmetyk dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się piękną, brązową skórą bez konieczności spędzania długich godzina na słońcu lub na solarium.
Kosmetyk dostępny jest w kilku odcieniach i można dobrać odpowiedni odcień w zależności od typu karnacji. Dla blondynek i dla brunetek dostępne są różne spraye, które umożliwiają uzyskanie pożądanego odcienia - jaśniejszej lub ciemniejszej opalenizny w zależności od indywidualnych preferencji.
Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam do nowej e drogerii na www.lindakosmetyki.pl ja się tam osobiście zaopatruje w różnego rodzaju kosmetyki.

bronzer dla blondynki

25 lip 2013 - 15:22:44

ja jako pierwszy bronzer w zyciu kupilam ten : http://remakeup.com/64900-1695-large/loreal-glam-bronze-sun-radiance-trio-201-blonde-harmony.jpg

jestem bardzo zadowolona, bo ladnie rozswietla i nie jest za ciemny, chociaz wiem, ze nie kazdemu to rozswietlenie bedzie odpowiadac ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konsultantka ORIFLAME i FM-12 %