Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:10:06

Dziewczyny, ręce mi już same opadają, ne wiem co mam już robić.
Pomóżcie mi, jak mam z tym walczyć i co to jest ?:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 23:19 przez mosia6.

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:11:33

polecam wizytę u dermatologa ; )
skóra twarzy to nie żarty i nie warto robić czegoś na własną rekę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 23:13 przez Edziu.

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:12:33

Byłam u trzech i żaden mi nie pomógł :) więc sama sie lecze .

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:14:08

Cytat
mosia6
Byłam u trzech i żaden mi nie pomógł :) więc sama sie lecze .

i co Ci powiedzieli ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 23:16 przez Edziu.

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:14:56

CERA ATOPOWA
Wiele kobiet, zarówno tych młodych jak i dojrzałych ma problemy z cerą. Jednym z najbardziej popularnych problemów jest tak zwana cera atopowa. Ale co oznacza to stwierdzenie i jak sprawdzić czy nasza cera może się do takich zaliczać? Można powiedzieć, że atopowa cera to skóra bardzo wrażliwą, która ma skłonności do podrażnień oraz przesuszanie. Ponadto źle toleruje typowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Skóra taka często się uczula pod wpływem czynników zewnętrznych. W konsekwencji może to prowadzić to atopowego zapalenia skóry, które jest zaliczane do schorzeń dermatologicznych. Typowe objawy atopowego zapalenia skóry to zaczerwienienia, swędzenie, nadmierna suchość i łuszczenie się naskórka, a często też powstawanie pęcherzyków. Warto, więc pamiętać, że wrażliwa cera wymaga szczególnej troski. Nieodpowiednia jej pielęgnacja może stać się przyczyną pogorszenia stanu skóry twarzy oraz zintensyfikowania kłopotliwych dolegliwości. Konsekwencją niewłaściwej pielęgnacji wrażliwej cery jest uczucie dyskomfortu, spowodowane złym wyglądem naskórka.
i polecam krem ATOPERAL oraz wszelkie kosmetyki dla niemowląt ze skórą atopową bo są deliktane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-06 23:17 przez espe1994.

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:16:07

1. Skaza białkowa
2. genetyczne ( siostra ma podobne )
3. łacińska nazwa, ale i tak nie bede wiedziała o co co chodzi :)

Prywatni, masakra ;/

czasem swędzi, czasem się łuszczy i czasem jest sucha ( podkład, puder )
I jest podrazniona ( czerwona )

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:16:31

to moze zapytaj w aptece , tam powinny panie czy pan cos doradzic , tez sie w koncu znaja na lekach itd.
albo idz jeszcze do innego doktora , jak zadnen z tych u ktorych byłas nie pomógł

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:17:15

i polecam krem ATOPERAL oraz wszelkie kosmetyki dla niemowląt ze skórą atopową bo są deliktane.

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:17:52

Ze znanych mi metod na różne dolegliwości skóry polecam niezawodny aloes.
Najlepiej taki prosto z kwiata, a jesli nie masz takiej możliwosci zapytaj o jego sok w aptece :)

unikaj podkładów, a jeśli już jakiś wybierasz to najlepiej podkład dla alergików.
no i uważaj na nabiał

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:19:04

ok dzięki :)

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:20:58

nie wiem czy dobrze widze...,a;e ja mialam problem z jakims niby tradzikiem w okolicach nosa i brody,skora mnie strasznie swedziala i luszczyla sie.Lekarz zdiagnozowal łzs,ale zaaplikowane przez niego masci tylko troche to zlagodzily:(
Przypomnialam sobie ze kiedys kupilam krem na tradzik i pryszcze ,zaczelam stosowac i jestem w szoku bo po tygodniu mam sliczna skore wokol nosa i na brodzie,naczynka sa jasniejsze i mniejwidoczne,piewszy raz spotkalam sie z tak spektakularnym efektem!
Kremik kosztuje ok 12 zl i jest do kupienia na allegro nazywa sie Reo,polecam!

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:21:18

a jeśli podkład to tylko jakiś z aptecznych

CERA - POMOCY !!

06 lip 2013 - 23:25:33

Sam dermatolog powinien ci powiedzieć ze przy skazie białkowej pacjent powinien zmienić dietę, odstawić krowie melko i zastapić innym, powstrzymywać sie od picia jogurtów itp. :)

CERA - POMOCY !!

30 wrz 2021 - 21:47:39

Mogę zaproponować ci Żel Healpsorin, który bardzo dobrze wpływa na łuszczącą się skórę. Nie dość, że ją oczyszcza to zupełnie jej nie podrażnia ani nie wysusza co jest naprawdę bardzo ważne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wcierka jantar