Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kępki rzęs

03 lip 2013 - 23:58:54

Hej ;)
Myślałam o zakupie kępek rzęs, ponieważ myślę, że dają bardziej naturalny efekt niż całe ale mniejsza z tym. Chodzi mi o to abyście napisały jakie polecacie, które zadowalają też ceną a które kompletnie odradzacie. Co prawda mam do wyboru tylko drogerie Rossmann i Naturę ale może uda mi się znaleźć to co polecicie ♥


Kępki rzęs

04 lip 2013 - 00:04:47

kup połówki, łatwiej to przykleić i też naturalnie wygląda :p

Kępki rzęs

04 lip 2013 - 00:05:29

Ja mialam kępki i wygladaly naprawde super!Tylko polecam w rozmiarze medium, bo ja mialam large i byly za dlugie.

Kępki rzęs

04 lip 2013 - 00:11:00

ja bym nie miała siły tego przyklejać. Efekt w sumie wychodzi fajny, ale ja się nie znam na tym jakie są dobre.

Kępki rzęs

05 lip 2013 - 16:42:02

Cytat
OnlyTheHottest
Ja mialam kępki i wygladaly naprawde super!Tylko polecam w rozmiarze medium, bo ja mialam large i byly za dlugie.
a jakiej firmy miałaś ?

Kępki rzęs

12 lip 2013 - 11:18:17

Kupiłam w zwykłym sklepie u mnie w mieście za 10zł chyba, były dosłownie takie same jak na zdjęciu które dodałaś.Jest ich mnóstwo na allegro, ale klej musisz kupić sobie oddzielnie, ponieważ ten co jest dołączony do nich dla mnie był do kitu.Serdecznie polecam klej DUO.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 11:21 przez OnlyTheHottest.

Kępki rzęs

12 lip 2013 - 11:26:36

One są super miałam juz każde i są świetne :) ja kleje tylko na kleju z inglota( taki biały)

Bardzo łatwo sie je klei :)

Koleżanka wyżej przypomniała mi duo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 11:27 przez studentkai.

Kępki rzęs

12 lip 2013 - 11:32:16

hej też miałam w sobotę dokładnie te kępki rzęs co na zdjęciu i jestem zadowolona ślicznie wyglądają zalotne spojrzenie.....ale klej do kitu przy demakijażu wszystkie się odkleiły :(

Kępki rzęs

12 lip 2013 - 12:20:50

Polecam rzęsy firmy ardell- są w 100% z naturalnych włosów więc są lekkie i nie czuć, że się je w ogóle ma. A klej duo- tylko biały, który robi się przezroczysty. Czarny widać po przyklejeniu na oku :/ Wszystko znajdziesz na allegro i nie jest to przesadnie drogie (rzęsy ok. 20zł, klej mniej więcej też) a rzęsy są wielorazowego uzytku więc będą dłuuugo służyć :)

Kępki rzęs

30 gru 2013 - 22:33:58

A ja mam pytanie jeśli chodzi o przyklejanie kępek.. Czy naklejacie je na juz pomalowane oko ? Czy najpierw naklejacie a później tuszujecie?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Kępki rzęs

08 sty 2014 - 13:06:41

Stosowałyście to? Możecie mi pokazać jakieś zdjęcie, na którym będzie dokładnie widać jak wyglądają oczy po zastosowaniu tego? Jestem bardzo ciekawa ;-)
Przyznam, że nigdy tego jeszcze na sobie nie stosowałam.

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Re: Kępki rzęs

08 sty 2014 - 13:16:58

Cytat
madzia21sz
hej też miałam w sobotę dokładnie te kępki rzęs co na zdjęciu i jestem zadowolona ślicznie wyglądają zalotne spojrzenie.....ale klej do kitu przy demakijażu wszystkie się odkleiły :(

to normalne ze sie odkleiły:P
są tez 3rodzaje w jednym opakowaniu wtedy mozna przykleić "large" od zewnętrznego kącika, w środku "medium" a we wewnętrznym kąciku "short".

Cytat
ssylwia92
A ja mam pytanie jeśli chodzi o przyklejanie kępek.. Czy naklejacie je na juz pomalowane oko ? Czy najpierw naklejacie a później tuszujecie?

przed makijażem oka, klej lepiej trzyma sie do skóry niż do cienia czy eyelinera
poźniej wkleję moje :))





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-08 23:17 przez Vanilloideae.

Kępki rzęs

20 maj 2022 - 18:35:55

Ja właśnie niedawno w sklepie https://innsi.pl/sztuczne-kepki-rzes kupiłam sobie takie kępki rzęs więc tak się składa, że jeszcze wszystko przede mną jeśli chodzi o ich zakładanie. Już nie mogę się doczekać finalnego efektu gdyż wiem sama po sobie, że bardzo mi się takie rzeczy podobają.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Kępki rzęs

18 lip 2022 - 18:22:15

nie lubie sztucznych rzes... kiedys zakladalam pojedyncze bo kepki sa zbyt grube i plastikowe ale teraz wole zadbac o wlasne rzesy odpowiednia mascarą niz naklejac plastik

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Kępki rzęs

25 lip 2022 - 11:13:41

ja nie umiem sie malowac :P kiedys chcialam uzyc zalotki to tylko sie poszczypalam haha :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plaża i opalanie