Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

krem do stóp

25 cze 2013 - 18:03:50

Hej, jaki polecacie krem, balsam, cokolwiek tego typu na zrogowacenia i takie twarde suche miejsca na stopach? Czy ta seria scholl to rzeczywiście takie dobre produkty?

krem do stóp

25 cze 2013 - 18:06:56

ja mam z rossmanna jakiś tani "no 36" i dla mnie fajnie nawilża i zmiękcza

krem do stóp

25 cze 2013 - 18:08:17

Używałam schola i faktycznie jest dobry... jeśli nie masz jakiegoś kosmicznego problemu ze stopami to kremy do pięt z Avonu są super- stosuje je już dłuższy czas i chwalę sobie.

krem do stóp

25 cze 2013 - 18:08:41

ja polecam maść Dernilan jest niedroga a sprawdziła się 100% lepiej niż te drogie,a nogi były strasznie pokaleczone maść w tydzień wszystko wyleczyła.

krem do stóp

25 cze 2013 - 18:09:56

scholl ogólnie jest dobrą firmą kremów i jest ok, ja mam też z avonu jakiś bardzo nawilżający i tez jest dobry, jak nie miałam żadnego to posmarowałam grubo stopy wazelina, wsadziłam w worek i skarpetkę, na drugi dzień jak skóra niemowlaka miękkie i nawilżone :P

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

krem do stóp

14 paź 2013 - 17:39:05

Kremów do stóp jest sporo - przetestowałam już wiele ale większość nie działała - szczególnie te z dolnej półki cenowej. Praktycznie to samo co posmarowanie się wazeliną.
Bardzo dobry jest krem marki L'Occitane: http://pl.loccitane.com/krem-do-st%C3%B3p-mas%C5%82o-shea,36,2,3551,45094.htm Używam od kilku miesięcy i mimo wyższej ceny jest niesamowicie wydajny. Tubka jest spora a wystarczy jedynie odrobinka na stopy aby dobrze je nawilżyć.
Odkąd używał problem z rogowaciejącymi piętami oraz suchością odszedł w zapomnienie ;)

krem do stóp

14 paź 2013 - 17:43:12

ja teraz zamówiłam z AVONu tubke FOOT WORKS healthy- taniocha i jest aksamitny, delikatny- stopy sa mięciutkie.naprawde Ci polecam!
Konsystencja tego kremu jest dużo gęstsza, niż innych tego typu kosmetyków (z tymi z Avonu włącznie). Jest to duża zaleta z dwóch powodów: po pierwsze - krem nie leje się, jest wydajny, a góra tubki zawsze pozostaje czysta, a po drugie - bardziej treściwe konsystencje (przynajmniej w moim odczuciu) są bardziej nawilżające, wchłaniają się dłużej i głębiej. Krem jest jakby żelowy, nie w pełni biały, ale jakby trochę przezroczysty.
Zapach: bardzo przyjemny. Lekko miętowy.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 17:45 przez gosiagdz1283.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem na noc- jaki?