Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:49:08

Nie jestem pewna czy dobrze umieściłam wątek.
Przed chwilą oglądałam operacja stylówa i jedna dziewczyna pokazywała płyn po którym się wybielają żeby.
Wyglądało to jak błyszczyk z pędzelkiem i po chwili zęby się zrobiły bielsze.
Wiecie może czy coś takiego istnieje?
Czy może jak to w tym programie bywa dziewczyna sobie pomalowała jakąś białą farbką zęby?:) Chociaż faktycznie wyglądało to na jakiś preparat do wybielania.
Pytam po prostu z ciekawości:))

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:51:56

Nie wierzę w to, to farbka jakaś na pewno ;)

ewentualnie ACE :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 13:52 przez claudyn.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:53:09

No ciekawe, czy takie cuda istnieja :D

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:56:46

Dziewczyna wyciągnęła jakiś błyszczyk i myślałam że będzie malowała usta a ona mówi że dzięki temu ma białe zęby...i przemalowała zęby.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:00:07

Nie ma czegoś takiego, ten natychmiastowy efekt jest dzieki temu, że owy płyn nakłada się jak żel na zęby a ten tak odbija światło, ze kość wydaje sie bielsza ale biel utrzymuje się bardzo krotko, do pierwszego jedzenia :)

Osobiście, jesli zalezy Ci na ładnym i długotrwałym efekcie radzę kupić sobie Opalescence stężenie 10% a potem 16%, tylko musisz zrobić sobie nakładki u protetetyka, bo źle dopasowane pomniejszą efekt a i dziąsła można sobie poparzyć. Koniecznie najpierw trzeba wyleczyć wszystkie zęby, bo inaczej narobisz sobie krzywdy. Efekt po tygodniu jest powalający a utrzymuje się bardzo długo, moja kumpela wybielała nim zeby dwa lata temu i nadal sa bielusieńkie :)

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:00:39

też oglądałam i jestem ciekawa bo sama nie wiem co to było xd

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:04:42

Ja niestety raz tylko używałam pasków wybielających blend a med i po 3 dniach musiałam przerwać o tak mnie żeby bolały że nie mogłam wytrzymać z bólu:( I moja dentystka powiedziała że mam wrażliwe żeby i co bym nie robiła to i tak nie wytrzymam całej sesji.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:55:52

biala perla jest the best serce ja sobie wybielilam ladnie zabki po czym masa ludzi pytala mnie "jak to zrobilas?" ;) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabieg