Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:49:08

Nie jestem pewna czy dobrze umieściłam wątek.
Przed chwilą oglądałam operacja stylówa i jedna dziewczyna pokazywała płyn po którym się wybielają żeby.
Wyglądało to jak błyszczyk z pędzelkiem i po chwili zęby się zrobiły bielsze.
Wiecie może czy coś takiego istnieje?
Czy może jak to w tym programie bywa dziewczyna sobie pomalowała jakąś białą farbką zęby?:) Chociaż faktycznie wyglądało to na jakiś preparat do wybielania.
Pytam po prostu z ciekawości:))

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:51:56

Nie wierzę w to, to farbka jakaś na pewno ;)

ewentualnie ACE :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 13:52 przez claudyn.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:53:09

No ciekawe, czy takie cuda istnieja :D

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 13:56:46

Dziewczyna wyciągnęła jakiś błyszczyk i myślałam że będzie malowała usta a ona mówi że dzięki temu ma białe zęby...i przemalowała zęby.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:00:07

Nie ma czegoś takiego, ten natychmiastowy efekt jest dzieki temu, że owy płyn nakłada się jak żel na zęby a ten tak odbija światło, ze kość wydaje sie bielsza ale biel utrzymuje się bardzo krotko, do pierwszego jedzenia :)

Osobiście, jesli zalezy Ci na ładnym i długotrwałym efekcie radzę kupić sobie Opalescence stężenie 10% a potem 16%, tylko musisz zrobić sobie nakładki u protetetyka, bo źle dopasowane pomniejszą efekt a i dziąsła można sobie poparzyć. Koniecznie najpierw trzeba wyleczyć wszystkie zęby, bo inaczej narobisz sobie krzywdy. Efekt po tygodniu jest powalający a utrzymuje się bardzo długo, moja kumpela wybielała nim zeby dwa lata temu i nadal sa bielusieńkie :)

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:00:39

też oglądałam i jestem ciekawa bo sama nie wiem co to było xd

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:04:42

Ja niestety raz tylko używałam pasków wybielających blend a med i po 3 dniach musiałam przerwać o tak mnie żeby bolały że nie mogłam wytrzymać z bólu:( I moja dentystka powiedziała że mam wrażliwe żeby i co bym nie robiła to i tak nie wytrzymam całej sesji.

Płyn na wybielenie zębów

04 cze 2013 - 14:55:52

biala perla jest the best serce ja sobie wybielilam ladnie zabki po czym masa ludzi pytala mnie "jak to zrobilas?" ;) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabieg