Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:00:55

hej!
Mam wlosy odcieniu ciemny blond.
Chciala bym uzyc szamponetki w kolorze rudym, miedzianym
Mam pytanie czy szamponetki splukuja sie z wlosow calkowicie?
Czy jakis kolor zostaje?

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:07:28

Z marionu się spłukują łądnie, nic nie zostaje ;)

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:09:58

Ładnie się zmywają.

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:11:17

ładnie się zmywają, nic nie zostaje :)
sama czasem ich używam

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:11:43

To dobrze:)
Bo chcialam sprobowac inny kolor szamponetka ale zalezy mi na tym zeby po jakims czasie juz go nie bylo:)

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:15:02

To chyba zależy od włosów, odcienia, struktury itd. Rudy to jeden z kolorów, które trudniej usunąć.
Sama mam włosy w kolorze ciemny blond i szamponetki nigdy nie spłukiwały mi się do końca, odrost był mniej wyraźny niż po farbie i z czasem kolor się "spierał", ale jednak.
Z drugiej strony znajome szatynki eksperymentowały z odcieniami czerwieni i zawsze szybko wracały do naturalnego koloru.

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:16:31

Spłukują się;) z doświadczenia dodam, że szybciej wypłukują się z joanny. Przynajmniej tak sprawa wyglądała na moich włosach-marion zostawiał kolor na dłużej.

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:22:03

To zobacze co wybra.
Nigdy nie farbowalam wlosow farba i chce aby tak zostala dlatego kusi mnie szamponetka czyli efekt na chwile:)

szamponetka marion- joanna

01 cze 2013 - 10:23:04

Z moich doświadczeń wynika, że Marion się nie wypłukuje, a z Joanną bywa różnie.
Pisałam tu już o przypadku kuzynki, która na pięknym blondzie miała zrobioną którąś czerwień szamponetką, a pozostał jej różowy odcień jeszcze przez około dwa lata.
U mnie jedno farbowanie szamponetką trzymało czasem do roku. Nadal pozostawał mocny odcień.
Spróbuj pianek koloryzujących Venita. Użyłam złotego oranżu i jestem bardzo zadowolona, mimo że u mnie zmyła się po drugim myciu. Powinna trzymać od 5-8 myć, jest tania i dostępna w Naturze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 10:25 przez Rudit.

szamponetka marion- joanna

18 cze 2013 - 12:18:29

ja użyłam tej szamponetki dokładnie ten samo odcień. włoski są piękne.. ale robiłam włosy pierwszy raz więc trzymałam szamponetke pół godziny... włosy zmywają się ale nie tak jak jest tam napisane ze po 3, 4 myciach tylko zdecydowanie dłużej się trzymają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy AVON!