Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 10:30:30

A ja mogę polecić glinkę zieloną;) niewielki koszt a różnica ogromna. Można kupić na all za niewielkie pieniądze, rozrabia się ją z wodą i nakłada jako maseczkę, jest rewelacyjna:) są też inne glinki poczytajcie, do mocniej przetłuszczającej sią cery, do mieszanej itd;)

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 10:30:48

Ja sie nie oburzam.
Tylko jednym pomaga to jednym to.
Wiec ja tez moge powiedziec ze twoje sposoby sa do bani jak moje twoim zdaniem natluszczanie

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 10:34:20

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 11:10 przez eunia1.

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 10:57:37

olejowanie cery tłustej to jak wcieranie brudu w nieumyte włosy

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 11:05:40

coś w tym jest

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 11:08:50

przede wszystkim nawilżaj. nie stosuj żadnych maseczek, bibułek, kremów czy czegokolwiek co ma wysuszać albo matowić, bo osiągniesz efekt odwrotny. przecierp trochę cały czas nawilżając skórę, stosując delikatne kosmetyki, nie pudrując, nie malując się i zobaczysz efekty

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 12:00:08

getreadyy jejusiu, jak to kosmetyczka poleca spirytus ? Gdzie się z tym spotkałaś -_-
A olejowanie skóry tłustej ? Gorszej bzdury nie słyszałam. Może po prostu mylicie pojęcia, bo to dla cery tłustej w życiu nie pomoże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 12:02 przez lenkovv.

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 12:05:09

ja mam tak samo , makijaz jest o wiele bardziej trwały jak kupisz sobie matującą bazę dax pod makijaż , vichy dermablend jako podkład jest dobry

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 12:18:15

Cytat
kopera1
ja mam tak samo , makijaz jest o wiele bardziej trwały jak kupisz sobie matującą bazę dax pod makijaż , vichy dermablend jako podkład jest dobry

świetny pomysł, żeby pozapychać sobie pory :] takiej bazy nie powinno się używać codziennie, tylko na jakieś specjalne wyjścia.

mega tłusta cera ;(

01 cze 2013 - 12:19:38

Ja polecam właśnie z barwy mydło siarkowe ono dobrze wysusza, ale trzeba przy tym dobrze nawilżać twarz, ja używam kremu z garnier (za ok. 14 zl w rossmanie) starcza mi na ok. miesiąc :) smaruje sie rano i wieczorem i jest git :) mozna sprawdzic mi pomoglo ;)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

mega tłusta cera ;(

15 lut 2014 - 00:52:35

Ja walcząc z tłustą cerą łapałam się na tym, że stosowałam środki, które wysuszały skóre, a ta, broniąc się wydzielała więcej sebum. Niedawno się o tym dowiedziałam, czytając właśnie artykuł o sposobach walki z tłustą skórą. Może komuś się przyda: http://sposoby-na-tlusta-cere.blogspot.com/2014/02/sposoby-na-zwalczenie-tustej-cery.html

mega tłusta cera ;(

22 maj 2022 - 17:15:19

U mnie sprawdził się krem ULTRA MATT polskiej marki APIS który w składzie ma same naturalne składniki a działa juz od pierszego użycia. Świetnie matuje i zwęża pory. Do kupienia w necie. Nie wychodzi drogo bo jest wydajny i co najważniejsze skuteczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy AVON!