Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:08:32

Jaki polecicie dobry matujący puder w kamieniu ewentualnie sypki.Miałam synergen ale u mnie sie nie sprawdza, sypki z essence bardzo się odznacza i bieli skórę a maybelline afinitone działa na krótko.

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:16:39

Rimmel Stay Matte Pressed Powder
dla mnie najlepszy! ;) ładnie matuje, długo się trzyma i odcienie mi bardzo pasują, ale myślę, że to też troche indywidualna sprawa, każda ma inną cerę. Jednak ze swojej strony to zdecydowanie ten polecam.

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:19:04

IsaDora Oil Control Compact Powder, dla mnie najlepszy z prasowanych.
Sypki - Kryolan anti shine.

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:23:55

powiem tak, testowałam w życiu masę pudrów i albo ciemnieją albo jestem po 30 minutach świecąca i kupiłam ostatnio puder w kamieniu eveline. jestem zachwycona, jest delkatny, nie ciemnieje, świetnie matuje i maskuje rozszerzone pory. a koszt to 18,90 czyli dużo mniej niż astory, maybelline, loreale i inne.

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:27:39

ja mam transparentny z miss sporty, taka jasnoniebieska puderniczka, dobrze się trzyma, jest trwały, no i ma bardzo jasny odcień, co mi akurat pasuje ;) Jak dla mnie najlepszy.

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:30:16

Puder w kamieniu Sensique, dostępny w Drogeriach Natura - jest dośc tani. ale dobrej jakości. Ładnie matuje skórę, długo się utrzymuje, a co najważniejsze - twarz nie wygląda jak maska (pod warunkiem oczywiście, że nie wybierzesz zbyt ciemnego odcienia:)) Poza tym nadaje się też do cery alergicznej. Mój ulubiony puder :)

Dobry puder

18 maj 2013 - 16:37:04

dermacol z serii koronkowej, jak dla mnie jedyny dobry


Dobry puder

18 maj 2013 - 16:41:27

Cytat
alleyezonme
IsaDora Oil Control Compact Powder, dla mnie najlepszy z prasowanych.
Sypki - Kryolan anti shine.


Jestem tego samego zdania :D

Dobry puder

05 cze 2013 - 14:59:38

Ja polecam puder sypki z Max Factor :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Keratyna w płynie provit cudo!