Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

24 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:23:31

Witam Was ;)
Jestem przed okresem i zawsze w tym czasie na mojej buzi pojawiają się nieprzyjaciele, za tydzień idę na komunie i nie wyobrażam sobie jak mogłabym sie tak pokazać ;/ podkład mi tego nie przykrywa widać mocne zaczerwienienia.
Macie jakieś sposoby żeby to załagodzić ? mam cere tłusta, wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z Bielendy z zielonej glinki i usunęła zaskórniki ale te rany które miałam jeszcze bardziej zaogniła ;/ nie wiem może potrzebny jest tutaj jakiś krem łagodzący? tylko zawsze po kremie wyskakują mi pryszcze. Koleżanka poradziła mi żebym poszła na solarium podobno to pomaga w walce z trądzikiem, ale nie jestem przekonana.
a Wy co mi poradzicie jakieś maseczki domowe? krem?



Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:27:11

Ja mam cerę sucha i wrażliwą, a przed okresem mam to samo. Chętnie dowiem się jak z tym walczyć.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:28:40

szczerze mówiąc radziłabym Ci sie udać do dermatologa bo mi to wyglada na trądzik różowaty.
na komunię użyj zielonego korektora i podkładu.
i nie używaj kosmetykow z alkoholem bo podrażniasz te stany zapalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 10:30 przez kiciek1985.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:28:57

może czas wybrać się do dermatologa

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:30:21

Byłam u dermatologa miałam kurację pomogło ale później wszystko wróciło.. dermatolog stwierdził że to nie jest trądzik różowaty.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:30:30

Kup sobie krem Avene Cicalfate.
Miałam uczulenie na twarzy gdzie nawet sterydy nie pomagały a on mi wyleczyl buzie.Teraz używam go po zabiegach u kosmetyczki i gdy mi wyskoczy coś na twarzy.
Fakt że nie należy do najtańszych ale na prawde potrafi zdziałać cuda .

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:31:29

Cytat
klauduss94
Byłam u dermatologa miałam kurację pomogło ale później wszystko wróciło.. dermatolog stwierdził że to nie jest trądzik różowaty.

to udaj sie do innego, bo zazwyczaj takie zaczerwienienia tuż przed okresem, czyli przed zmianą hormonalną organizmu sie zaostrzają właśnie w tym typie trądziku.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:33:59

pasta cynkowa, ale pasta nie maść jest najlepsza! ja przed okresem też zawsze mam " syfy " ;/ i walczę z nimi pastą, zawsze ja wygrywam, kosztuje ok 4 zł w aptece, a jak dla mnie bomba;) wypróbuj może Tobie też pomoże ;)


zaznaczam, pastę nie maść kup ;P

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:38:28

dziewczyny nie polecajcie autorce żrących past do twarzy. wokół twoich krost widać zaczerwienienia dlatego przed zastosowaniem jakichkolwiek kosmetyków zapytałabym dermatologa i poszła do niego właśnie podczas okresu, kiedy te stany zapalne są zaognione.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:41:17

a co z tym solarium? to chyba nie najlepszy pomysł, nie?

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:43:09

Cytat
klauduss94
a co z tym solarium? to chyba nie najlepszy pomysł, nie?

bardzo kiepski. będziesz miala bardziej zaczerwienione te zmiany, poza tym moga zostać blizny.
nałóż krem z filtrem na twarz i idź posiedzieć nad wodą jak chcesz opalić ciało, ale twarz zostaw w spokoju. oczywiście z głową to opalanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 10:43 przez kiciek1985.

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:44:45

olejek z drzewa herbacianego, u mnie działa w dwa dni :)

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:49:04

polecam kuracje Izotekiem . Zniknie na zawsze ;)

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:52:35

ja zawsze gdy mam jakieś wypryski podczas okresu, myje dokładnie twarz mydełkiem z białego jelenia tylko nie tym dużym w kostce a jest dostępne takie małe toaletowe one ma różne domieszki oliwek i czegoś tam.
jak umyję twarz wieczorem, rano zaczerwień już nie ma a wyprysk robi się wysuszony jak strupek ;)

Pomocy cera! (zdjęcia)

17 maj 2013 - 10:54:11

Izotek jest na receptę?
Cały cza myję twarz białym jeleniem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład