Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

dermatolog,był ktoś??

14 maj 2013 - 23:59:14

Hej. Od jakiś 2 lat mam problem ze swoją skórą,mianowicie trądzik,nie jest co prawda aż tak straszny,no ale jest. Nie mam go na twarzy,tylko jakieś pojedyncze pryszczyki,ale na ramionach,od tych 2 lat porobiło mi się troszkę blizn,skóra ma kolor szarawy. I tu pytanie,czy ma tak któraś z was i czy byłyście u dermatologa ,i czy najważniejsze coś pomogły wizyty i to co zalecili? Ja dopiero teraz się zdecydowałam,nie wiem dlaczego tak późno,nie wiem czego się spodziewać. Poza tym,jak pielęgnować taką skórę na ramionach? Pomocy !

dermatolog,był ktoś??

15 maj 2013 - 00:01:14

Cytat
ririi
Hej. Od jakiś 2 lat mam problem ze swoją skórą,mianowicie trądzik,nie jest co prawda aż tak straszny,no ale jest. Nie mam go na twarzy,tylko jakieś pojedyncze pryszczyki,ale na ramionach,od tych 2 lat porobiło mi się troszkę blizn,skóra ma kolor szarawy. I tu pytanie,czy ma tak któraś z was i czy byłyście u dermatologa ,i czy najważniejsze coś pomogły wizyty i to co zalecili? Ja dopiero teraz się zdecydowałam,nie wiem dlaczego tak późno,nie wiem czego się spodziewać. Poza tym,jak pielęgnować taką skórę na ramionach? Pomocy !

rogowacenie okołomieszkowe?
mam ten syf.....
jedynie witamina A w czystej postaci albo mocznik

dermatolog,był ktoś??

15 maj 2013 - 00:04:37

Byłam już nie raz też m.in. na trądzik. Miałam zapisane jakieś kremy, maści, żele, ale raz na samym początku dermatolog zapisała mi antybiotyk, który naprawdę pomógł. Na plecach do tej pory (już kilka lat) nie mam żadnych wyprysków, a kiedyś miałam ich sporo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 00:05 przez emo_pamela.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Balsamy brązujące..