Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

EPIDUO maść na trądzik

08 maj 2013 - 19:28:30

ja używałam, w dwa miesiące pokonoałam trądzik który miałam prawie 10 lat:( dodatkowo stosowałam kosmetyki Z vichy to codziennej pielęgnacji. Polecam, moja praowie rok a ja nie mam trądziku

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 10:24:34

No więc tak.Znalazłam w swoim pamiętniku wypis wszystkich specyfików,które używałam i nie przyniosły rezultatów.
Jestem już bezradna ;c
maść Benzacne
tabletki Visaxinum
tabletki CeraNova
mydła,maseczki,toniki Siarkowa Moc
cała gama produktów z Nivea,Garnier,Perfecta,Under Twenty,Soraya,Ziaja,Clear Skin,Pharmaceris,Kolastyna
maść cynkowa
Tribiotic
Neomycinum
Klindacin T
różnego rodzaju punktowe żele wysuszające


a w takim stanie jest dziś moja twarz..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 10:26 przez obeyswag.

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:02:45

Cytat
waniliaWaniliowa
Zbadaj hormony, bo jeżeli to ich problem to za diabła nie wyleczysz trądziku, będzie nawracał.

No dokładnie! Ja też chodziłam do dermatologa to tylko mi maści jakieś przepisywała, co miesiąc inną, a wcale takie tanie nie były- potrafiły kosztować ponad 50 zł. Coś tam pomagały, ale niewiele. A ja miałam strasznie nieregularne okresy. Bywało, że miałam 6 i 9 miesięczne przerwy między okresem. Poszłam do ginekologa i przepisała mi tabletki hormonalne NarayaPlus. Moja cera bardzo się poprawiła! Oprócz tego jest mi teraz łatwiej schudnąć :)

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:08:21

u mnie z okresem różnie bywa.czasami są co 25,32,48 dni. są strasznie nieregularne,ale myśle,że to z powodu wieku, w jakim sie znajduje (17lat).
przed okresem mnie tylko kiedys wysypywało.teraz wiecznie.
uważam na to co jem.unikam czekolady i ostrych przypraw.wysypuje mnie też strasznie po mleku -.-
już nie wiem co jest nie tak. od 2 tygodni stosuję głodówkę,aby przeczyścic organizm.zrzuciłam 10 kg. a na twarzy to okropieństwo -.-
dermatolog tak samo przepisuje tylko maści.tak samo kosztują grubo ponad 50zł.nie zrobi żadnych badań,tylko rzuci okiem i już stawia diagnoze..

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:09:36

jest bardzo dobry, jeżeli przepisał Ci go dermatolog, ja męczę się już 5 lat chodzę do dermatolga, i pomaga, a ten lek znowu stosuje i już pół roku, bo nie chce mi zmienić, jeżeli bedziesz używała reguralnie to pomoze. pozdrawiam

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:13:13

stosowałam wszystkiego regularnie.przez 5 lat probowałam wszystkiego.
teraz swędzi mnie cała twarz i jedyne co pomaga <na 5 minut aby usmiezyc ból i swedzenie> to przemycie twarzy woda ...

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:17:15

używałam go, dosyć długo.. Za pierwszym razem owszem były efekty.. Ale potem już nie..;( Ale dodam że nie miałam bardzo dużego trądziku..

EPIDUO maść na trądzik

09 maj 2013 - 11:18:37

już nie wiem co mam robić.. dermatolog nic nie pomaga. a ja wystydzę się wyjśc na ulicę z taka twarzą ;c

EPIDUO maść na trądzik

07 cze 2013 - 07:50:33

mi też lekarz przepisał epiduo, ja jestem bardzo zadowolona z efektów, kończę 3 tubkę, a teraz mam używać Differinu, ktoś miał taką kurację : najpeirw Epiduo a potem differin? jakie efekty?

EPIDUO maść na trądzik

06 sty 2019 - 12:33:29

Witam, odkopuję stary temat ponieważ mam pytanie. Lekarz jakiś czas temu przepisał mi tę maść lecz po 3 miesiącach zauważył, że mam na nie uczulenie.. Czy któraś też dostała uczulenia od tej maści? Uczulenie wyglądało jak wysypka po każdym zastosowaniu tego specyfiku.. Zraziłam się do maści.. Chciałabym kupić jakiś lek.. Czy możecie mi coś polecić? Chciałabym skusić się na Visaxinum lub https://nonacne.pl/ bo w małej miejscowości mogę łatwo kupić online.. Macie jakieś inne doświadczenia niż stosowanie maści na trądzik? Mam 20 lat i naprawdę wstydzę się siebie.

EPIDUO maść na trądzik

11 sty 2019 - 10:43:22

jak dostałaś uczulenia to nie szukaj informacji na forum tylko leć do lekarza :o a te środki które wymieniłaś to nie są leki tylko suplementy. patrząc po składzie mogą lekko pomóc na ogólny stan skóry ale małe szanse żeby wyleczyły trądzik

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pedzel do pudru