Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, zawsze mogłam liczyć na Wasze cenne rady, mam wielką nadzieję, że pomożecie i teraz. Została mi dość duża i widoczna blizna po krosce. Za wcześniej jakoś sdrapałam strupka, w sumie zachczyłam i sam oddpadł i teraz została blizna ;/ macie jakieś rady na to? Może miałyście podobnie? Może sama zniknie czy nie bardzo? Myślałam, że może smarować tą maścia TRIBIOTIC czy coś takiego, ale to już chyba za poźno na to? Jak ta blizne zlikwidować? ;//

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

trwale jej nie usuniesz raczej, ale możesz ją rozjaśnić. Są specjalne kremy na blizny, które sprawiają, że te lepiej się wchłaniają i stają mniej widoczne. Tribiotic tu nic nie da.

Sama zejdzie, musisz być tylko cierpliwa i dobrze ją nawilżać.

Idź do top model :D Tam fundują operacje tego typu, pokoloryzuj troszke, napewno ją usuną ! POWODZENIA a tak serio to Cepan w aptece kup ;0

Tribiotic jest maścią z antybiotykiem, więc na bliznę Ci nie pomoże. Idź do apteki i poproś o coś na blizny.

Polecam żel Contractubex. Mojej córce uratowała twarz po ospie ale to były świeże blizny nie wiem jak zareaguje na "stare" ale warto spróbować.

ja mam mełno blizn po komarach i na nogach żałuje że je zdrapywałam bo w lato bedzie wszystko widać :(

w aptece zapytaj Pani, jest taka maść co troszkę ją uczyni niewidoczną, ale troszkę.

NoScar. z masy perłowej na blizny. niestety dosyć drogi.

Żel-krem ze ślimaka, jednak jest drogi. Skuteczny w walce z bliznami.

Zawsze możesz zastosować peelingi lub mikro u kosmetyczki jeśli blizny się są bardzo głębokie.

Kup sobie Cepan albo No-scar:) No scar działa szybciej i lepiej według mnie:) Używałam na blizny po trądziku:)

są specjalne maście na blizny, (nie pamiętam nazwy, ale w aptece napewno pomogą) ja kiedyś stosowałam i mi pomogła tyle że to była akurat wielka blizna po szyciu ręki.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

nie wiem, czy za pomocą maści pozbędziesz się blizny. Możesz próbować, ale też może być ciężko. Lepiej myślę wybrać się do dobrej kliniki jak ta http://triclinium.pl/pl na konsultacje i będziesz wiedzić co można z tą Twoją blizną zrobić.

Mój brat miał bliznę na twarzy i smarował ją maścią, która zawierała wyciąg etanowlowy z cebuli. Trochę mu pomogła. Innym rozwiązaniem jest pójście do kosmetyczki na mikrodermabrazję. Może właśnie kilkukrotne starcie naskórka coś pomoże.

ACNE DERM ok 20zl i zniknie na sto% do kupienia w aptece

http://www.doz.pl/leki/p3768-Acne-Derm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-06 14:24 przez sasanka93.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KALLOS SILK,używał ktoś?