Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Nastulka89
Fajny wątek, też ma ten problem. A co myślicie o kosmetykach z aloesem? Mam wrażenie, że jest jakiś szał na aloes ostatnio i zachwalają, że jest dobry na wszystko. Ale boję się, ze jak na wszystko to na nic...
Ja polecam ten, o którym wspomniała koleżanka wyżej, dla mnie super.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
Nastulka89
Fajny wątek, też ma ten problem. A co myślicie o kosmetykach z aloesem? Mam wrażenie, że jest jakiś szał na aloes ostatnio i zachwalają, że jest dobry na wszystko. Ale boję się, ze jak na wszystko to na nic...

Moja babcia mowila mi jeszcze jak bylam dzieckiem ze aloes jest dobry na wszystko. Mozna go jesc, pić, mozna sie smarowac, dobry na oparzenia oraz na skore suchą. W domu zawsze byly aloesy w sensie rosliny ale jakos kosmetykow nigdy nie mialam. Do czasu jak dostalam w prezencie zestaw kosmetykow z phytorelax i tam byl olejek wlasnie z aloesem, pozniej kupilam sobie jakis zel aloesowy i jakas maseczke. Okazalo sie ze skora super na niego zareagowala. Teraz nie rozstaje sie z kosmetykami ktore aloes zawieraja. Nie mam ulubionej firmy, poprostu musi byc w skladzie i to w wiekszej ilosci a nie jakies mikroskopijne :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Wiesz ze pierwsze slysze wogole o takich kosmetykach? :D Az musialam zerknac do internetu z wrodzonej babskiej ciekawosci :P Faktycznie jest cos takiego i jest olejek z aloesem. Widzialam go na notino za 70 zl wiec nie jakos duzo. Jak dlugo ci on wystarcza? Wydajny jest?

Hej dziewczyny !
Ja obecnie stosuje krem nawilżający z firmy organic series. Fakt jest on dość drogi ale wart swojej ceny. Tym bardziej, że często można znaleźć go na wyprzedażach na stronie www.kosmetycznapaczka.pl

https://kosmetycznapaczka.pl/produkt/krem-nawilzajacy-z-filtrem-spf-wysoka-ochrona-50ml/?v=9b7d173b068d

Bardzo dobry krem jest ten krem Brzoskwinia - krem – nawilżająco-odżywczy z Bielendy z tej nowej linii ECO SORBET . W 99 % składniki naturalne, wegański krem, nawet opakowanie w pełni eco. Brzoskwiniowy, super się wchłania, super nawilza. Polecam serie

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Przyznam szczerze, że mi ciężko było znaleźć krem, który tak pasuje, że kupuję go ponownie. Ale teraz mam super krem i kto wie może on zostanie ze mną na dłużej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-22 22:46 przez AnkaKolec.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Moim odkryciem jest ostatnio firma Labside https://labside.pl - polecam wypróbować ich krem i peeling.
Moc natury rewelacyjnie regeneruje i odżywi każdą skórę!!


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pielęgnacja rzęs